Witamy serdecznie na stronie Centrum Nauki i Biblioteki Akademickiej (CNiBA)

Centrum Nauki i Biblioteka Akademicka (CNiBA) to nowoczesny ośrodek będący źródłem innowacyjności  i rozwoju naukowego Uczelni. Centrum zostało utworzono w celu promowania dokonań oraz badań środowiska akademickiego Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej. CNiBA przyczynia się do dynamicznego rozwoju społeczności oraz gospodarki regionalnej. Na jego strukturę składa się: Dział Nauki, Wydawnictwo Naukowe WSB (WN WSB) i Biblioteka Akademicka.

W związku z międzynarodową działanością naukową prof. nadzw. dr hab. Adama Jabłońskiego z Katedry Zarządzania oraz aktywną współpracą z amerykańskim wydawnictwem naukowym Nova Publishers Inc. (Nowy Jork) zapraszamy pracowników naukowych do uczestnictwa w formie autora rozdziału w monografii pod tytułem: "Sustainability and Scalability of Business - Theory and Practice”.

czytaj więcej o Sustainability and Scalability of Business - Theory and Practice - zaproszenie do publikacji