Pomoc materialna

System stypendialny

Studiując w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej możesz skorzystać z bogatego systemy stypendialnego oferowanego przez Uczelnię.  Wykorzystanie możliwości skorzystania z różnych form oferowanych stypendiów  umożliwi obniżenie kosztów studiowania, często nawet całkowite pokrycie opłat czesnego.

Studiując w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej możesz skorzystać m. in. z następujących form stypendiów:

• Stypendium socjalne
  • Stypendium socjalne dla osób niepełnosprawnych
  • Stypendium Rektora dla najlepszych studentów
  • Zapomoga
  • Specjalny system stypendiów naukowych
  • Stypendia Ministra za osiągnięcia w nauce oraz za wybitne osiągnięcia naukowe

Szczegółowe informacje na temat systemu stypendialnego znajdują się  na stronie: http://www.wsb.edu.pl/systemy-stypendialne,m,ds,76