Możliwości publikowania

Czasopisma zagraniczne:

Slovak Scientific Journal „Management: Science and Education” – wydawany przez Wydział Zarządzania i Informatyki Uniwersytetu w Żylinie. Czasopismo poświęcone jest problematyce zarządzania. Wydział cyklicznie publikuje także anglojęzyczne monografie naukowe z obszaru zarządzania.

„Annals of Dunarea de Jos University” - wydawany przez Wydział Ekonomii i Administracji Uniwersytetu w Galati. Wydział organizuje ponadto cyklicznie konferencje naukowe.

„Organizacija” – czasopismo wydawane przez Uniwersytet w Mariborze, aplikujące o uzyskanie Impact Factor. Czasopismo wydawane jako dwumiesięcznik, cechujące się wysokim poziomem merytorycznym. Wydział organizuje ponadto cyklicznie konferencje naukowe.

Journal EMI (Economics - Management - Innovation) wydawany przez Moravian University College Olomouc jako kwartalnik.
Czasopismo publikuje artykuły w j.czeskim i angielskim. Czasopismo jest indeksowane w następujących bazach: Google Scholar, Scirus, DOAJ, WorldCat i WebPlus.
Osoba do kontaktu w sprawie publikacji: Pan Petr Černoch, e-mail: petr.cernoch@mvso.cz

Journal of Competitiveness

Auspicia