Instrukcje

Logowanie do komputerów w pracowniach

Informujemy, że podczas zajęć w pracowniach komputerowych Wyższej Szkoły Biznesu należy logować się za pomocą konta o nazwie "student" oraz hasła "Uczelnia!" w domenie akademickiej DYD. W przypadku ręcznego wpisania loginu podajemy "DYD\student".

Poczta WSB, zmiana dostępu

Szanowni Państwo,

Informujemy wszystkich o zmianie sposobu dostępu do skrzynek pocztowych w domenie wsb.edu.pl. Prosimy o zapoznanie się z instrukcją dostępną TUTAJ.

W celu założenia konta pocztowego zapraszamy do kontaku osobiście - p.219. Logowanie do poczty możliwe jest pod adresem http://mail.office365.com

WiFi w WSB

W Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej dostępna jest dla studentów oraz pracowników sieć bezprzewodowa.

Nazwa sieci SSID: www.wsb.edu.pl

Hasło: Uczelnia!

Można także skorzystać z automatycznej konfiguracji zawartej w kodzie QR:

Dostęp do baz elektronicznych dla pracowników

Dział IT udostępnił dla Pracowników Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej dostęp do baz elektronicznych opisanych na podstronie biblioteki (LINK) z komputerów prywatnych. Po szczegółowe informację zapraszamy do kontaku osobiście (biuro 219 lub 401) lub mailowo (mkos@wsb.edu.pl, tkubiczek@wsb.edu.pl).

Wyższa Szkołą Biznesu

w Dąbrowie Górniczej