Wnioski

PLIKI DO POBRANIA:

WAŻNE!    Do każdego złożonego wniosku o przyznanie stypendium należy obowiązkowo dołączyć poniższe oświadczenie studenta (oświadczenie jest także dołączone do każdego wniosku w formacie pdf.):

Oświadczenie studenta - magisterium

Stypendia w ramach dotacji budżetowej z MNISW:

•  Stypendium socjalne oraz socjalne w zwiększonej wysokości:

W ROKU AKADEMICKIM 2017/2018 ROKIEM BAZOWYM JEST ROK 2016.

OZNACZA TO, ŻE STUDENT UBIEGAJĄCY SIĘ O STYPENDIUM ZOBOWIĄZANY JEST DO WYKAZANIA DOCHODÓW CZŁONKÓW RODZINY ZA ROK 2016 WRAZ Z ZAISTNIAŁYMI ZMIANAMI PO TYM ROKU, AŻ DO DNIA SKŁADANIA WNIOSKU (UWZGLĘDNIENIE TZW. DOCHODU UZYSKANEGO I UTRACONEGO).

UWAGA: STUDENT ZOBOWIĄZANY JEST DO ZŁOŻENIA CAŁEGO KOMPLETU DOKUMENTÓW - OZNACZA TO, ŻE PONOWNIE NALEŻY ZŁOŻYĆ KOPIE AKTÓW URODZENIA DZIECI/RODZEŃSTWA, WYROK ROZWODU, WYROK ZASĄDZAJĄCY ALIMENTY, AKT ZGONU ITP.

W przypadku zaistniałych zmian należy dołączyć odpowiednie dokumenty, np. kopie świadectwa pracy, kopie umowy zlecenia, decyzji z odpowiednich instutucji.

Wniosek o przyznanie stypendium socjalnego (zał. nr 1 do regulaminu)

Oświadczenie: dochód nieopodatkowany (zał. nr 3 do regulaminu) - wypełniają pełnoletni członkowie rodziny studenta.

Oświadczenie: wynajem mieszkania (zał. nr 4 do regulaminu) - wypełniają studenci studiów stacjonarnych ubiegający się o stypendium socjalne w zwiększonej wysokości.

Oświadczenie - wysokość składki na ubezpieczenie zdrowotne w roku 2016

Zaświadczenie - dochód utracony (wypełnia pracodawca)

Zaświadczenie - dochód uzyskany w roku 2016 (wypełnia pracodawca) - wypełnia osoba, która uzyskała w trakcie roku 2016 nowe źródło dochodu i uzyskuje je także w momencie składania wniosku (np. nowe umowy o pracę/zlecenie rozpoczęte w trakcie roku 2016, przyznanie renty/emerytury w 2016)

Zaświadczenie - dochód uzyskany po roku bazowym - tj. PO ROKU 2016 (wypełnia pracodawca)- dotyczy osób, które uzyskały po roku 2016 nowe, wcześniej nie uzyskiwane źródło dochodu i jest ono aktualne na dzień składania wniosku.

Oświadczenie o samodzielności finansowej studenta (nieprowadzenie gospodarstwa domowego z rodzicami) - wypełniają osoby samodzielne finansowo (tj. studenci, którzy nie uwzględniają rodziców/rodzeństwa w składzie rodziny przy ustalaniu prawa do stypendium)

Oświadczenie o wysokości dochodu w roku 2016

Oświadczenie - pozostawanie osobą bezrobotną - wypełniają osoby pozostające bez zatrudnienia, niezarejestrowane w Urzędzie Pracy, osoby bezrobotne - zarejestrowane w Urzędzie Pracy obowiązuje aktualne zaświadczenie z Urzędu Pracy potwierdzające status osoby bezrobotnej wraz z informacją o przysługujących świadczeniach (lub braku prawa do świadczeń).

• Stypendium specjalne dla osób niepełnosprawnych:

Wniosek o przyznanie stypendium specjalnego dla osób niepełnosprawnych (zał. nr 5)

• Stypendium Rektora dla najlepszych studentów:

Wniosek o przyznanie stypendium Rektora dla najlepszych studentów (zał. nr 6) - UWAGA! we wniosku należy wpisać dane, które obowiązują od semestru zimowego 2017/2018 (tj. numer semestru, rok , kierunek studiów). Średnią ocen należy wyliczyć do trzeciego miejsca po przecinku, bez zaokrąglenia.

Zestawienie punktów odpowiadających konkretnym osiągnięciom naukowym, sportowym i artystycznym studenta (zał. nr 7)

Wniosek o przyznanie stypendium Rektora dla najlepszych studentów - tegorocznych maturzystów (olipmiada).

•  Zapomoga:

Wniosek o przyznanie zapomogi losowej (zał. nr 8)

Stypendia fundowane przez WSB w Dąbrowie Górniczej z Naukowego Funduszu Stypendialnego im. Profesora Henryka Walicy:

Wniosek o przyznanie stypendium Specjalnego Systemu Stypendiów Naukowych WSB (maturzysta)

Wniosek o przyznanie stypendium Specjalnego Systemu Stypendiów Naukowych WSB (student)

Załącznik nr 4 do regulaminu SSSN WSB - potwierdzenie osiągnięć naukowych studenta .doc

Punktacja osiągnięć naukowych SSSN WSB - załącznik nr 2 do regulaminu SSSN WSB

• Stypendium Ministra z wybitne osiągnięcia:

Wniosek o przyznanie stypendium Ministra za wybitne osiągnięcia pdf

Szczegółowa instrukcja wypełniania wniosku

Wirtualna Uczelnia

Logowanie do ProLib (Biblioteka)