Bilans kompetencji

Program Rozwoju Kompetencji obejmuje szkolenia, warsztaty, spotkania z praktykiem, wizyty studyjne i ma na celu podniesienie kompetencji studentów Akademii WSB na 4 lub 5 semestrze studiów.

Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu, spotkaniu z praktykiem jest przeprowadzenie badania bilansu kompetencji przed otrzymaniem wsparcia (przed szkoleniem, spotkaniem z praktykiem) oraz po jego zakończeniu. Pozyskane informacje pozwolą zmierzyć efekty udzielonego w projekcie wsparcia.

Wypełnienie bilansu kompetencji (kwestionariusz on-line) jest warunkiem obligatoryjnym otrzymania zaświadczenia / certyfikatu po zakończonym szkoleniu.

Bilans kompetencji obejmuje szeroki wachlarz umiejętności, wśród których znajdują się kompetencje osobiste, analityczne, informatyczne i zawodowe. Bilans kompetencji pozwoli studentom Akademii WSB dowiedzieć się, jakie są ich kluczowe umiejętności oraz uzyskać informację na temat obszarów, w których mogą się szkolić i rozwijać.