Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

O nas

 

 

Wiesz, że możesz na nas liczyć!

 

 

 

Wiemy jak skutecznie nauczyć Cię języka!

 

 

 

Dlaczego warto nas wybrać:

 

 

 

Europejska Szkoła Języków Obcych działa pod patronatem Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej, jednej z najlepszych niepublicznych Uczelni w Polsce wg rankingów Polityki, Home&Market, Rzeczypospolitej, Wprost.

 

 

 

Europejska Szkoła Języków Obcych korzystając z infrastruktury oraz zaplecza dydaktyczno-naukowego Uczelni gwarantuje najwyższą jakość kursów szkoleniowych.

 

 

Komunikatywne podejście do nauczania języków obcych, przełamanie bariery w mówieniu, język sytuacyjny, przyjazna atmosfera, elastyczność i dyspozycyjność dla naszych kursantów - to dla ESJOteam słowa klucze! :)

 

 

ESJO to:

 • 15 lat doświadczenia w nauczaniu języków obcych
 • ponad 1000 przeszkolonych i zadowolonych absolwentów
 • praca w małych kameralnych grupach 8-10 osobowych
 • kilkanaście kursów językowych na każdym poziomie zaawansowania
 • nowocześnie wyposażone sale wykładowe
 • praca w miłej i przyjaznej atmosferze
 • nauka języka za granicą (jesienne zwiedzanie Londynu, zimowe wyjazdy na narty)
 • atrakcyjne ceny, duże bonifikaty
 • bezpłatne dodatkowe zajęcia rozwijające kompetencje językowe (Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej w ciągu całego roku akademickiego organizuje m.in.: międzynarodowe konferencje, na które zapraszani są prelegenci z całego świata, wyjazdy zagraniczne, warsztaty językowe, spotkania z przedstawicielami różnych krajów i kultur. Dzięki temu słuchacze mogą w nieograniczonym zakresie stykać się z żywym językiem.)

 

Nauka w ESJO otwiera na świat!


Stosujemy najbardziej nowoczesne metody nauczania...

 

Na naszych zajęciach szczególny nacisk kładziemy na komunikację. Nie sztuką jest świetne opanowanie gramatyki języka obcego, najważniejsze to sprawne porozumiewanie się. Dlatego też nasze zajęcia mają charakter warsztatowy. Dla naszych słuchaczy opracowaliśmy specjalny zestaw zajęć dodatkowych - ESJOClub. Podczas zajęć rozwijamy umiejętności porozumiewania się w języku obcym w różnych sytuacjach życia codziennego. Każdy słuchacz traktowany jest indywidualnie.

 

 

Nie preferujemy tylko jednej metody nauczania, ale przy konstrukcji naszych kursów inspirujemy się najsilniejszymi stronami popularnych metod promowanych przez polskie i zagraniczne szkoły językowe.


W skład kursów, oprócz nauczania języka, wchodzą elementy pozajęzykowe, które sprawiają, iż stają się one niezwykle skuteczne!


Oprócz nauki języka stawiamy na rozwój kompetencji językowych niezbędnych do szybkiej i efektywnej nauki języka obcego. Oferujemy kursy dla młodzieży przygotowującej się do testów kompetencji językowej, ale również dorośli, którzy chcą poznać strategie i techniki ułatwiające naukę będą mogli naprawdę wiele skorzystać na naszych kursach! Inspirujemy się nowoczesnymi i skutecznymi osiągnięciami psychologii, w tym NLP (Programowaniem Neurolingwistycznym) oraz Mnemotechnikami (technikami ułatwiającymi zapamiętywanie). Nie unikamy nowych mediów, Internetu i innych udogodnień technicznych, które sprawiają, że nauka staję się naprawdę skuteczna!


Platforma e-learningowa. W nauczaniu języków obcych bardzo ważną rolę odgrywa Internet. Dzięki możliwościom jakie daje Ci ESJO, masz całodobowy dostęp do platformy e-learningowej, w ramach której możesz:

 • Korzystać z autorskich ćwiczeń przygotowanych przez lektora i dostosowanych do każdego poziomu nauczania,
 • Wirtualnie odrabiać prace domowe oraz sprawdzać je przez system,
 • Korzystać z komunikatora internetowego,
 • Korzystać ze Strefy Słuchacza, miejsca w którym znajdują się dodatkowe materiały dydaktyczne (m.in. ćwiczenia na słownictwo, wymowę, artykuły obcojęzyczne).

 

Mówiąc o nauce w ESJO nie można zapomnieć, iż we wszystkich salach językowych zostały zamontowane tablice interaktywne wraz ze sprzętem komputerowym i specjalistycznym oprogramowaniem. Użycie tablic interaktywnych podczas zajęć językowych widocznie poprawia ich efektywność - realnie podnosi skuteczność nauki podczas zajęć stymulując wszystkie zmysły. Słuchacze mają ułatwiony kontakt z multimedialnymi materiałami szkoleniowymi oraz prawdziwymi przykładami użycia języka. Tablica, oprócz swojej pierwotnej funkcji, staje się również dotykowym ekranem monitora z dostępem do Internetu. Zajęcia automatycznie stają się bardziej ciekawe i dynamiczne! Europejska Szkoła Języków Obcych, w przeciwieństwie do wielu innych szkół językowych, posiada tablicę interaktywną w każdej sali językowej, a sama tablica jest używana na każdych zajęciach!

 


Dajemy Ci więcej niż myślisz...

 • Gwarantujemy bezpłatne Konsultacje z lektorem prowadzącym,
 • Bezpłatny dostęp do świetnie wyposażonej bibioteki i medioteki językowej,
 • Bezpłatny dostęp do Internetu na terenie Uczelni,
 • Możliwość bezpłatnego uczestniczenia w szkoleniach organizowanych przez Wyższą Szkołę Biznesu w Dąbrowie Górniczej (tj."Komunikacja interpersonalna", „Autoprezentacja", „Nowoczesne techniki szybkiego zapamiętywania, „Zarządzanie czasem", „Zarządzanie stresem" i wiele innych...),
 • Nauka w małych grupach (6-12) w nowocześnie wyposażonych salach
 • Możliwość uzyskania międzynarodowych certyfikatów językowych
 • Atrakcyjne zniżki i bonifikaty dla Ciebie, twojej rodziny i znajomych,


Teraz już wiesz, że ESJO jest najlepsze!

  

Nasi partnerzy

Kontakt

Biuro:

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej

ul. Cieplaka 1c

41-300 Dąbrowa Górnicza

 

Koordynator:

Małgorzata Makieła

tel.: 725 555 999

pok. 010

e-mail: mmakiela@wsb.edu.pl