O nas

Szkoła Języków Obcych działa pod patronatem Akademii WSB, która w 2017 roku w rankingu Fundacji „Perspektywy” zajęła 5 miejsce w krajowym zestawieniu niepublicznych uczelni.

W naszej szkole posługujemy się głównie metodą komunikatywną, która aktywnie rozwija wszystkie podstawowe sprawności językowe, takie jak: mówienie, czytanie, pisanie i rozumienie ze słuchu. Wykorzystując szeroki wachlarz dostępnych narzędzi edukacyjnych jesteśmy w stanie osiągnąć wymierne efekty, które szybko umożliwią porozumiewanie się w języku obcym w różnych sytuacjach.

Na naszych zajęciach szczególny nacisk kładziemy na komunikację, dlatego też większość naszych zajęć ma charakter warsztatowy. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy słuchacz traktowany był indywidualnie.

Szkoła Języków Obcych to:

• blisko 20 lat doświadczenia w nauczaniu języków obcych
  • ponad 1000 przeszkolonych i zadowolonych absolwentów
  • profesjonalna kadra lektorska
  • praca w małych, kameralnych grupach
  • indywidualne podejście do słuchacza
  • kursy językowe na każdym poziomie zaawansowania
  • nowocześnie wyposażone sale językowe
  • praca w miłej i przyjaznej atmosferze
  • bogata baza naukowo-dydaktyczna Uczelni oraz zaplecze sportowe – bezpłatna siłownia
  • atrakcyjne ceny
  • bezpłatne dodatkowe zajęcia rozwijające kompetencje językowe.

Nauka w SJO otwiera na świat!

Naszym kursantom oferujemy komunikatywne podejście do nauczania języków obcych oraz przełamanie bariery w mówieniu w przyjaznej atmosferze.

Akademias WSB w ciągu całego roku akademickiego organizuje wiele wydarzeń. Są to między innymi międzynarodowe konferencje, na które zapraszani są prelegenci z całego świata, wyjazdy zagraniczne, warsztaty językowe oraz spotkania z przedstawicielami różnych krajów i kultur. Na naszej uczelni studiuje blisko tysiąc studentów z prawie 40 różnych krajów. Prowadzimy kluby dyskusyjne, klub podróżników, debaty i wiele innych aktywności studenckich, które dają nieograniczone możliwości kontaktu z żywym językiem.

Zapraszamy na bezpłatną lekcję próbną!

Biuro:

Akademia WSB