Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Aktualności

Artykuły

W MARCU 2017 RUSZA KURS PRZYGOTOWUJĄCY DO EGZAMINU FCE DLA STUDENTÓW WSB!

ZAPRASZAMY NA KURSY JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA STUDENTÓW WSB OD MARCA 2017! 

Chcesz wyjechać za granicę na studia lub staż? Chcesz lepiej dogadywać się ze znajomymi z innych krajów?


 

KURS PRZYGOTOWUJĄCY DO EGZAMINU FCE (100 h)

 Marzec – Październik 2017*

Cena: 1300 zł 1200 zł dla studentów WSB (8 rat po 150 zł) 

First Certificate in English (FCE) to jeden z najpopularniejszych angielskich certyfikatów językowych na poziomie średnio-zaawansowanym wyższym (upper intermediate), wydawanych bezterminowo, który jest uznawany w środowisku biznesowym i naukowym. Przygotuj się do FCE, jeśli chcesz pracować w anglojęzycznej firmie, mieszkać w kraju, gdzie językiem komunikacji jest angielski lub wziąć udział w kursie przygotowującym do studiów w języku angielskim.

 

Możliwość zapisania na egzamin FCE w sesji grudzień 2017 r. w British Council Katowice. Koszt egzaminu: 610-630 zł.


*zajęcia w tygodniu w godzinach popołudniowych, rozpoczęcie kursu po zebraniu minimalnej wymaganej liczby uczestników.


 

SZCZEGÓŁY I ZGŁOSZENIA:

WWW.WSB.EDU.PL/ESJO

tel. 32 295 93 97

 

Biuro pokój 120 (pn-pt. 8:00-16:00)

Formularze zgłoszeniowe można także składać w Punkcie Rekrutacji Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej (pok. 010) przy ul. Cieplaka 1c

Poniedziałek-Piątek: 08.00-18.00; Sobota-Niedziela: 08.00-16.00

 

W MARCU 2017 RUSZA INTENSYWNY KURS KONWERSACYJNY JĘZYKA ANGIELSKIEGO Z NATIVE SPEAKEREM DLA STUDENTÓW WSB!

ZAPRASZAMY NA KURSY JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA STUDENTÓW WSB OD MARCA 2017! Chcesz wyjechać za granicę na studia lub staż? Chcesz lepiej dogadywać się ze znajomymi z innych krajów?

 

 


 INTENSYWNY KURS KONWERSACYJNY Z NATIVE SPEAKEREM (60 h poziom B1/B2) 


Marzec – Czerwiec 2017*

Cena:600 zł  550 zł dla studentów WSB (2 raty po 275 zł)


Kurs przeznaczony jest dla młodzieży i osób dorosłych , które posiadają poziom zaawansowania językowego minimum B1.

Celem kursu jest utrzymanie płynności językowej, podtrzymanie kontaktu z językiem angielskim oraz rozwijanie swobodnej komunikacji .

 

Podczas kursu uczestnicy doskonalą zastosowanie różnych form wypowiedzi ustnych: wyrażanie opinii, argumentowanie, podsumowanie wypowiedzi, formułowanie wniosków, użycie języka angielskiego standardowego i potocznego oraz zastosowanie złożonych form frazeologicznych i gramatycznych.

 

W czasie zajęć wykorzystywane są materiały autentyczne (fragmenty filmów, programów dokumentalnych, artykuły prasowe etc.) . Kursanci pracują w parach i grupach, biorą udział w debatach na tematy przygotowane przez lektora, zróżnicowane pod względem potrzeb i zainteresowania słuchaczy.


* zajęcia w tygodniu w godzinach popołudniowych, rozpoczęcie kursu po zebraniu minimalnej wymaganej liczby uczestników.


SZCZEGÓŁY I ZGŁOSZENIA:

WWW.WSB.EDU.PL/ESJO

tel. 32 295 93 97 

Biuro pokój 120 (pn-pt. 8:00-16:00)


Formularze zgłoszeniowe można także składać w Punkcie Rekrutacji Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej (pok. 010)

przy ul. Cieplaka 1c

Poniedziałek-Piątek: 08.00-18.00; Sobota-Niedziela: 08.00-16.00

 

25 października 2016 r. wystartował kurs języka angielskiego dla dzieci ESJO KIDS dla grupy młodszej 6-11 lat!

Kurs języka angielskiego dla dzieci ESJOKIDS

Grupa młodsza 6-11 lat

2 semestry, 60 godzin

 

Specjalnie dla naszych najmłodszych Uczestników Uniwersytetu Dziecięcego przygotowaliśmy wyjątkowy kurs języka obcego łączącego w sobie naukę poprzez zabawę, ćwiczenia rozwojowe - koncentracja na wyraźnym mówieniu (również z w języku ojczystym) i jasnym przekazie komunikatu, oraz sposób nauczania, który przynosi długofalowe pozytywne rezultaty - dziecko zaczyna wykazywać chęć do samodzielnej nauki i rozwoju kompetencji komunikacyjnej oraz  nie boi się interakcji w obcym języku.

 

Każdy rodzić powinien wiedzieć, że dzieciństwo to okres twórczego podejścia do życia. Ciekawość świata kilkulatka jest zupełnie nieproporcjonalna do jego wzrostu. Maluchy wszystkim się interesują, łatwo i chętnie się uczą. Dzieci to szczególnie wymagający uczniowie, dlatego też w naszej szkole otaczamy je szczególną opieką. Zajęcia z nimi prowadzą specjalnie wybrani nauczyciele, którzy potrafią pracować z dziećmi i wiedzą jak zachęcić maluchy do nauki. Specjalnie przygotowane programy nauczania łączą naukę i zabawę, bowiem w przypadku dzieci to najlepszy sposób na opanowanie języka. Ciekawe i kolorowe książki, które wybieramy na zajęcia, zagadki, piosenki i kolorowe obrazki sprawiają, że nauka języka obcego jest dla najmłodszych przyjemnym doświadczeniem.

 

Charakterystyka kursu:

Nauka przez zabawę Koncentracja na długofalowych efektach nauki - rozwijanie motywacji i wyrobienie pozytywnego nastawienia do nauki języków obcych

Zajęcia we wtorki w godzinach 18:00-19:30, w budynku WSB - zajęcia rozpoczęły się 25.10.2016r.!

Kurs realizujemy w wymiarze 60 h lekcyjnych.

Minimalna liczba osób niezbędna do utworzenia grupy – 6 osób

 

Opłata za kurs w systemie ratalnym to tylko 800 zł (I rata-300 zł płatna w dniu zapisu, II – V rata 100 zł– do 5 dnia każdego miesiąca) – ATRAKCYJNE BONIFIKATY DLA DZIECI STUDENTÓW I ABSOLWENTÓW WSB!

Dzieci absolwentów studiów pierwszego i drugiego stopnia oraz studiów podyplomowych Wyższej Szkoły Biznesu
w Dąbrowie Górniczej oraz uczestnicy Dąbrowskiego Uniwersytetu Dziecięcego mają prawo do 20% bonifikaty w opłatach czesnego, po przedstawieniu w dniu zapisu  przez rodzica/opiekuna prawnego dokumentu uprawniającego do zniżki. Dzieci absolwentów Europejskiej Szkoły Języków Obcych a także studentów studiów pierwszego i drugiego stopnia oraz studiów podyplomowych mają prawo do 100 zł zniżki w opłatach czesnego, po przedstawieniu w dniu  zapisu przez rodzica/opiekuna prawnego dokumentu uprawniającego do zniżki. Słuchacze Europejskiej Szkoły Języków Obcych, którzy skutecznie polecą kurs języka obcego i zachęcą do uczestnictwa w kursie znajomego bądź członka rodziny otrzymują jednorazowo 100 zł bonifikaty w opłatach czesnego za każdą zgłoszoną osobę. 

 

PRZEŚLIJ MAILA NA ADRES MMALECKA@WSB.EDU.PL Z INFORMACJĄ O ZAINTERESOWANIU  KURSEM,A SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ!

18 października wystartował kurs języka angielskiego na poziomie A1 - angielski od podstaw

JĘZYK ANGIELSKI POZIOM A1 - Roczny kurs języka obcego (2 semestry, 120 godzin)

 

Kurs standardowy proponujemy wszystkim, którzy chcą zapisać się do nas na stacjonarne zajęcia odbywające się 2 razy w tygodniu po 90 minut. Kurs standardowy przeznaczony jest dla osób chcących rozwijać umiejętności językowe niezbędne do porozumiewania się we wszystkich sytuacjach życia codziennego i zawodowego. Wykorzystując różne metody i techniki nauczania rozwijamy na nim wszystkie cztery zdolności językowe: pisanie, czytanie, mówienie i rozumienie ze słuchu. Szczególny nacisk kładziemy jednak na kształtowanie praktycznych umiejętności posługiwania się językiem obcym. Uczymy swobodnego i poprawnego komunikowania się, utrwalamy gramatykę i rozwijamy zasób słownictwa naszych słuchaczy. Poznajemy techniki i strategie ułatwiające i zwiększające skuteczność nauki. Co jakiś czas zajęcia rozpoczyna nowa grupa.

 

Kurs języka angielskiego poziom A1:

Zajęcia we wtorki i środy w godzinach 18:00-19:30, w budynku WSB - kurs rozpoczął się 18.10.2016r.!

Kurs realizujemy w wymiarze 120 h lekcyjnych.

Opłata za kurs w systemie ratalnym to tylko 1500 zł (I rata-300 zł płatna w dniu zapisu, II i III rata 200 zł, IV – VII rata 150 zł, VIII –IX rata 100 zł. – do 5 dnia każdego miesiąca) – ATRAKCYJNE BONIFIKATY DLA STUDENTÓW I ABSOLWENTÓW WSB!

Minimalna liczba osób niezbędna do utworzenia grupy – 6 osób

 

 

PRZEŚLIJ MAILA NA ADRES MMALECKA@WSB.EDU.PL Z INFORMACJĄ O ZAINTERESOWANIU  KURSEM,

A SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ!

 

20 października 2016 r. wystartował kolejny kurs języka angielskiego na poziomie B2

JĘZYK ANGIELSKI POZIOM B2- Roczny kurs języka obcego (2 semestry, 120 godzin)

 

Zapraszamy na intensywny kurs języka angielskiego na poziomie B2!

Zajęcia odbywają się 1 razy w tygodniu po 135 lub 180 minut.

 

Kurs standardowy przeznaczony jest dla osób chcących rozwijać umiejętności językowe niezbędne do porozumiewania się we wszystkich sytuacjach życia codziennego i zawodowego. Wykorzystując różne metody i techniki nauczania rozwijamy na nim wszystkie cztery zdolności językowe: pisanie, czytanie, mówienie i rozumienie ze słuchu. Szczególny nacisk kładziemy jednak na kształtowanie praktycznych umiejętności posługiwania się językiem obcym. Uczymy swobodnego i poprawnego komunikowania się, utrwalamy gramatykę i rozwijamy zasób słownictwa naszych słuchaczy. Poznajemy techniki i strategie ułatwiające i zwiększające skuteczność nauki. 

 

Kurs języka angielskiego poziom B2:


Zajęcia w czwartki w godz. 17:30-19:45 oraz w wybrane czwartki od 17:30-20:30, w budynku WSB - rozpoczęliśmy od 20.10.2016 r.!

Kurs realizujemy w wymiarze 120 h lekcyjnych.

Opłata za kurs w systemie ratalnym to tylko 1500 zł (I rata-300 zł płatna w dniu zapisu, II i III rata 200 zł, IV – VII rata 150 zł, VIII –IX rata 100 zł. – do 5 dnia każdego miesiąca) – ATRAKCYJNE BONIFIKATY DLA STUDENTÓW I ABSOLWENTÓW WSB!

Minimalna liczba osób niezbędna do utworzenia grupy – 6 osób

 

 

 

PRZEŚLIJ MAILA NA ADRES MMALECKA@WSB.EDU.PL Z INFORMACJĄ O ZAINTERESOWANIU  KURSEM,

A SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ!

 

Strona: Strona 1 | Strona 2 |


 

Nasi partnerzy

Kontakt

Biuro:

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej

ul. Cieplaka 1c

41-300 Dąbrowa Górnicza

 

Koordynator:

Małgorzata Makieła

tel.: 725 555 999

pok. 010

e-mail: mmakiela@wsb.edu.pl