Kursy specjalistyczne

Kurs Business English

Jest skierowany jest do osób, które posiadają znajomość języka angielskiego ogólnego, ale chcą również efektywnie komunikować się w sytuacjach biznesowych. Uczestnicy kursu Business English ćwiczą m.in. prowadzenie spotkań, przedstawianie prezentacji, wyrażanie swojej opinii w dyskusjach, negocjowanie, prowadzenie rozmów telefonicznych oraz pisanie korespondencji biznesowej. Podczas zajęć rozszerzany jest również zakresu słownictwa związanego z różnymi dziedzinami biznesu, np. zarządzania, finanse, HRM, reklama, sprzedaż i marketing, handel międzynarodowy. Trener językowy pomaga dobrać odpowiednie metody pracy nad rozwojem językowym dla osób dorosłych.

Na życzenie uczestników kurs może obejmować zagadnienia z wybranej dziedziny biznesu w poszerzonym zakresie.

Kurs biznesowego angielskiego prowadzony jest na różnych poziomach zaawansowania.

Charakterystyka kursu Business English:

• zajęcia w małych grupach
  • poszerzanie zasobu specjalistycznego słownictwa biznesowego
  • szczególny nacisk na umiejętności komunikacyjne w biznesie
  • praca nad płynnością i poprawnością wypowiedzi
  • konsultacje z trenerem językowym, który pomaga dobrać metody rozwoju językowego odpowiednie dla osób zapracowanych
  • lektorzy posiadający długoletnie doświadczenie w nauczaniu Business English

Kurs dla doktorantów

Specjalizacja:

- zarządzania (tematy są zgodne z wymogami dot. Egzaminu językowego dla doktorantów)

Kurs intensywny przygotowujący do egzaminu z języka obcego na poziomie B2 w WSB.

Zagadnienia i tematy poruszane w trakcie kursu:

• przygotowywanie prezentacji w języku angielskim
  • słownictwo związane z prowadzeniem badań naukowych
  • przygotowywanie streszczeń artykułów
  • życie zawodowe, osiągnięcia, sukcesy i porażki
  • analiza SWOT osobista i firmy
  • kultura firmy, relacje w firmie, style zarządzania, system motywacyjny, HRM w szerokim zakresie
  • różnice kulturowe w biznesie

Intensywny wakacyjny kurs języka obcego

Wyjeżdżasz na urlop, wycieczkę, do pracy? Potrzebujesz w krótkim czasie odświeżyć znajomość języka, powtórzyć słownictwo, poćwiczyć konwersację? Zapraszamy na tzw. wakacyjne kursy intensywne. Organizujemy je w sierpniu lub wrześniu i proponujemy różną intensywność zajęć. Kursy wakacyjne cieszą się rosnącą popularnością. Ich intensywność pozwala opanować materiał jednego semestru w znacznie krótszym czasie. Po ukończeniu kursu można kontynuować naukę w trybie całorocznym z uwzględnieniem atrakcyjnych zniżek za uczestnictwo w kursie wakacyjnym.

Charakterystyka kursu:

• Duża intensywność szkolenia
  • Elastyczny harmonogram spotkań

Kursy Blended Learning  - Kurs łączący pracę w bezpośrednim kontakcie z nauczycielem z aktywnościami wykonywanymi zdalnie na platformie e-learningowej. Treść zadań zamieszczonych na platformie odpowiada treści i profilowi kursu- standardowemu czy tez specjalistycznemu.

Kursy języka polskiego dla obcokrajowców – Polish Language Courses

W naszej ofercie znajdują się również kursy języka polskiego dla obcokrajowców. Kursy prowadzone są przez doświadczonych nauczycieli akademickich a metodyka ich prowadzenia pozwala na osiąganie dobrych efektów w możliwie krótkim czasie. Na naszej uczelni uczymy słuchaczy z całego świata i doskonale znamy trudności, z którymi borykają się w Polsce. Na naszych kursach uczą się wszystkiego co umożliwia im radzenie sobie w codziennych sytuacjach, które ich spotykają np. na uczelni, w pracy, w sklepie i wielu innych. Kursy języka polskiego oferujemy dla wszystkich zainteresowanych – niezależnie od ich wieku czy też kraju pochodzenia. Nasi kursanci uczą się w małych grupach bądź też indywidualnie, a kursy mają charakter ogólny lub specjalistyczny.

Skontaktuj się z nami - pomożemy Ci wybrać najlepszy kurs odpowiadającym Twoim potrzebom.

ENGLISH:

We offer high quality Polish language courses for foreigners as well as we try to encourage interest in Polish culture. Our courses will  develop your speaking, reading, writing and listening skills. Whichever course you choose, whether individual or in a small group  – you will develop all necessary skills and will be provided with authentic materials to support you in all real life situations which you face every single day in our country. We we offer our courses at all levels.

RUSSIAN

Курсы польского языка для иностранцев.

В наше предложение входят также курсы польского языка для иностранцев. Курсы проводятся опытными преподавателями, а методика их проведения позволяет достичь хороших эффектов в максимально короткие сроки. В нашем университете мы учим студентов со всего мира и хорошо понимаем трудности, с которыми сталкиваются в Польше. На наших курсах учатся всему, что позволяет справляться с повседневными ситуациями, которые случаются, например, в университете, на работе, в магазине и так далее. Курсы польского языка мы предлагаем для всех заинтересованных независимо от возраста или страны происхождения. Наши студенты учатся в небольших группах или индивидуально, а курсы имеют характер общий или специализированный. Свяжитесь с нами, и мы поможем Вам выбрать самый лучший курс, соответствующий Вашим потребностям.

UKRAINIAN:

Курси польскої мови для іноземців -

Наша пропозиція також включає в себе курси польскої мови для іноземців. Ці курси викладають досвідчені вчителі, а їх методика навчання сприяє досягненню бажаного ефекту за малий проміжок часу. В нашому університеті навчаються студенти з цілого світу, і ми чудово розуміємо, з якими труднощі їм доводиться зтикатися у Польщі. Наші курси допомагають навчитися радити собі у ситуаціях, які щовня можуть трапитися в університеті, на роботі, у суспільних місцях тощо. Курси польскої мови ми пропонуємо для усіх бажаючих незалежно від їх віку чи країни походження. Наші студенти навчаються у невеликих групах або індивідуально, а курси мають загальну або специфічну тематику. Зв'яжись із нами - і ми допоможемо вибрати курс, який підходить саме тобі.

Biuro:

Akademia WSB