Kursy specjalistyczne

Zapraszamy na kurs języka angielskiego komunikatywnego
dla służb mundurowych zakończonego egzaminem TOEIC®

z elementami języka specjalistycznego dla służb mundurowych

PROGRAM JĘZYKOWY DLA PRACOWNIKÓW SŁUŻB MUNDUROWYCH

To specjalistyczny kurs językowy skierowany do różnych grup zawodowych tworzących służby mundurowe (wojsko, policja, straż pożarna, służby celne, straż miejska, itp.) opracowane w taki sposób aby uczestnicy poznali zarówno język obcy ogólny jak i zaznajomili się z językiem specjalistycznym zawierającym terminologię i tematykę charakterystyczną dla danej branży zawodowej. Programy zawierają moduły przygotowujące do egzaminów preferowanych lub wymaganych w danym sektorze zawodowym. Dodatkowo, wszyscy zainteresowani będą mieli możliwość potwierdzenia nabytych kompetencji międzynarodowymi certyfikatami językowymi TELC honorowanymi w krajach Unii Europejskiej.

Program obejmuje następujące języki: angielski oraz  rosyjski

Oferta przygotowana jest dla osób rozpoczynających naukę języka od podstaw i składa się z 120 godzin lekcyjnych każdy. Osoby znające podstawy języka a zainteresowane jego doskonaleniem mogą rozpocząć naukę od momentu określonego wynikiem testu diagnozującego poziom kompetencji językowych.

Atuty kursu:

-  treści programu obejmujące język ogólny oraz specjalistyczny

-  oparcie treści programowych na podręcznikach wiodących (język ogólny) oraz podręcznikach i materiałach uzupełniających (język specjalistyczny), przy wykorzystaniu pomocy audiowizualnych

- wykwalifikowana, akademicka kadra lektorska, doświadczona w nauczaniu osób dorosłych oraz bieżąca kontrola postępów w nauce (testy sprawdzające)

-  małe grupy, sprzyjające efektywności nauczania

-  możliwość zajęć indywidualnych oraz w grupach 1-osobowych

-  harmonogram kursu dostosowany do indywidualnych potrzeb danej grupy

-  zajęcia prowadzone w salach Uczelni wyposażonych  w tablice interaktywne

Zapraszamy na kurs języka angielskiego komunikatywnego
dla służb medycznych z elementami języka specjalistycznego zakończonego egzaminem TOEIC®

PROGRAM JĘZYKOWY DLA PRACOWNIKÓW SŁUŻBY ZDROWIA

To specjalistyczny kurs językowy skierowany do grupy zawodowej związanej z branżą medyczną.

Program adresowany jest do personelu medycznego i umożliwia zdobycie umiejętności posługiwania się ogólnym językiem obcym w stopniu pozwalającym na skuteczną komunikację oraz na opanowanie specjalistycznego języka medycznego(słownictwo medyczne i frazeologia związane ze specyfiką pracy lekarzy, pielęgniarek i położnych) na poziomie umożliwiającym swobodne porozumiewanie się w środowisku zawodowym za granicą. Dodatkowo, wszyscy zainteresowani będą mieli możliwość potwierdzenia nabytych kompetencji międzynarodowymi certyfikatami językowymi TELC honorowanymi w krajach Unii Europejskiej.

Program obejmuje język angielski

Atuty kursu:

-  treści programu obejmujące język ogólny oraz specjalistyczny

-  wykwalifikowana kadra lektorska, doświadczona w nauczaniu osób dorosłych oraz bieżąca kontrola postępów w nauce (testy sprawdzające)

-  małe, sprzyjające efektywności nauczania grupy

-  harmonogram kursu dostosowany do indywidualnych potrzeb danej grupy

Program może być modyfikowany w zależności od potrzeb i oczekiwań klienta.

Wiesz, że możesz na nas liczyć!

Wiemy jak skutecznie nauczyć Cię języka!

Dlatego warto nas wybrać!

Zapytaj o bonifikaty- 725 555 999 !!!

Biuro:

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej