Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Kursy ogólne

 

Roczny kurs języka obcego (2 semestry, 120 godzin)

 

Kurs standardowy proponujemy wszystkim, którzy chcą zapisać się do nas na stacjonarne zajęcia odbywające się 2 razy w tygodniu po 90 minut. Kurs standardowy przeznaczony jest dla osób chcących rozwijać umiejętności językowe niezbędne do porozumiewania się we wszystkich sytuacjach życia codziennego i zawodowego. Wykorzystując różne metody i techniki nauczania rozwijamy na nim wszystkie cztery zdolności językowe: pisanie, czytanie, mówienie i rozumienie ze słuchu. Szczególny nacisk kładziemy jednak na kształtowanie praktycznych umiejętności posługiwania się językiem obcym. Uczymy swobodnego i poprawnego komunikowania się, utrwalamy gramatykę i rozwijamy zasób słownictwa naszych słuchaczy. Poznajemy techniki i strategie ułatwiające i zwiększające skuteczność nauki. Co jakiś czas zajęcia rozpoczyna nowa grupa.

 

Charakterystyka kursu:

  • Język obcy - ogólny (j. angielski, j. włoski, j.niemiecki, j. rosyjski, j. hiszpański, j. francuski)
  • Wszystkie poziomy zaawansowania (A1, A2, B1, B2, C1, C2)
  • Metoda komunikatywna (koncentracja na mówieniu i rozumieniu)

 

 

Intensywny wakacyjny kurs języka obcego


Wyjeżdżasz na urlop, wycieczkę, do pracy? Potrzebujesz w krótkim czasie odświeżyć znajomość języka, powtórzyć słownictwo, poćwiczyć konwersację? Zapraszamy na tzw. wakacyjne kursy intensywne. Organizujemy je w sierpniu lub wrześniu i proponujemy różną intensywność zajęć. Kursy wakacyjne cieszą się rosnącą popularnością, zwłaszcza, że pozwalają opanować w ciągu 1-2 miesięcy materiał jednego semestru. Po ukończeniu kursu można kontynuować naukę w trybie całorocznym z uwzględnieniem atrakcyjnych zniżek za uczestnictwo w kursie wakacyjnym.

 

Charakterystyka kursu:

  • Duża intensywność szkolenia
  • Elastyczny harmonogram spotkań

  

Nasi partnerzy

Kontakt

Biuro:

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej

ul. Cieplaka 1c

41-300 Dąbrowa Górnicza

 

Koordynator:

Małgorzata Makieła

tel.: 725 555 999

pok. 010

e-mail: mmakiela@wsb.edu.pl