Kursy ogólne

Roczny kurs języka obcego (2 semestry, 120 godzin)

Kursy standardowe na poziomie A1, A2, B1, B2, C1 i C2.

Kursy skierowane są do osób, które chcą rozwinąć wszystkie sprawności językowe, ze szczególnym naciskiem na umiejętność poprawnego komunikowania się w języku obcym.

Kwalifikacja do kursu odbywa się na podstawie testu poziomującego sprawdzającego różne umiejętności językowe i/lub krótkiej rozmowy w języku obcym.

Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu w godzinach popołudniowych i trwają 90 minut. Grupy mogą rozpocząć naukę niezależnie od harmonogramu roku akademickiego.

Charakterystyka kursu:

• Język obcy - ogólny (j. angielski, j. włoski, j.niemiecki, j. rosyjski, j. hiszpański, j. francuski)
  • Wszystkie poziomy zaawansowania (A1, A2, B1, B2, C1, C2)
  • Metoda komunikatywna (koncentracja na mówieniu i rozumieniu)

Kurs indywidualny

Zajęcia indywidualne to kurs języka obcego (ogólnego lub specjalistycznego) skierowany do osób, którym zależy na indywidualnym podejściu oraz programie dopasowanym do ich potrzeb. Podczas kursu przerabiane są tematy zgodnie z oczekiwaniami i zainteresowaniami ucznia. To również doskonałe rozwiązanie dla tych, którym dyspozycyjność nie pozwala na dołączenie do grupy.

Po szczegółowej analizie umiejętności językowych oraz wspólnym ustaleniu celów i potrzeb ucznia, trener językowy pomaga opracować i systematycznie realizować plan rozwoju językowego. Ponadto dobiera on metody samodzielnej nauki dopasowane do potrzeb kursanta.

Charakterystyka kursu indywidualnego:

• praca nad rozwojem językowym kursanta w zakresie indywidualnych potrzeb i celów
  • indywidualny dobór metod pracy i materiałów dydaktycznych
  • treści językowe i tempo pracy dostosowane do osoby uczącej się
  • możliwość wyboru pory zajęć i częstotliwości spotkań

Biuro:

Akademia WSB