ESJOBiznes

ESJOBiznes i kursy specjalistyczne:

ESJOBiznes to unikalne rozwiązanie dla firm wymagających najwyższej jakości szkoleń językowych.

Porozumiewanie się w języku obcym to w świecie biznesu podstawa kontaktów międzynarodowych. Jest to element często decydujący o sukcesie firmy. Z myślą o Klientach korporacyjnych przygotowaliśmy specjalną ofertę biznesową. Kursy organizowane na zlecenie firm i instytucji o różnym profilu działalności przygotowywane są z myślą o pracownikach, którzy posługują się wybranym językiem obcym w kontekście zawodowym. Kursy organizowane są na wszystkich poziomach zaawansowania, w kilku opcjach tematycznych (język biznesu, prawo, ekonomia, medycyna, informatyka, marketing, zarządzanie i administracja) i mogą mieć charakter zajęć rozwijających ogólną znajomość języka, we wszystkich jego aspektach lub koncentrują się na wybranej dziedzinie wiedzy, poszerzając kompetencje językowe związane z konkretną specjalizacją. Kładziemy nacisk na doskonalenie języka specjalistycznego w obrębie zagadnień tj.: prowadzenie rozmów telefonicznych, spotkań biznesowych, korespondencji handlowej, negocjacji, przygotowanie prezentacji oraz dokonywanie analizy danych.

Klient korporacyjny wymaga w dzisiejszych czasach usługi kompleksowej, nowoczesnej i efektywnej.  Dlatego też, kurs poprzedzamy audytem językowym, czyli rozpoznaniem potrzeb, celów oraz zakresu szkolenia.

Audyt językowy to precyzja w:

• Przygotowaniu adekwatnego do oczekiwań grupy programu zajęć

• Wyznaczeniu czasu trwania szkolenia

• Mierzeniu efektów nauki

Kluczem do sukcesu w nauce języków obcych jest motywacja oraz stawianie  przed sobą realnych i mierzalnych celów do osiągnięcia. Audyt językowy jest jedynym narzędziem, które to umożliwia.

Dopasowanie = efektywne zarządzanie procesem i budżetem szkoleniowym.

Cena kursu obejmuje: ( ustalana indywidualnie )

• konsultację z metodykiem przed rozpoczęciem kursu (analiza potrzeb, testy poziomów, stworzenie programu szkolenia)
  • realizację szkolenia (dojazd lektora, zajęcia oraz konsultacje)
  • stały nadzór metodyka i okresowa kontrola postępów w nauce
  • materiały dla uczniów rozdawane w trakcie kursu

Europejska Szkoła Języków Obcych w ramach kursów ESJOBiznes tworzy branżowe / specjalistyczne kursy na życzenie.

Proponujemy Państwu m.in.:

• Business English (w tym przygotowanie do egzaminów BEC oraz LCCI)

Kurs angielskiego języka biznesu prowadzony metodą komunikatywną z naciskiem na problematyczne słownictwo biznesowe

• Legal English (w tym przygotowanie do egzaminów TOLES oraz ILEC)

Unikalny kurs angielskiego języka prawniczego

W naszej ofercie znajdą również Państwo kursy specjalistyczne:

• Medical English

Unikalny kurs języka angielskiego dla lekarzy i wszystkich zainteresowanych profesjonalnym językiem medycznym.

• Kurs TOEIC dla pracowników służby cywilnej

Więcej informacji na temat wykorzystania egzaminu TOEIC przez służbę cywilną.

• Kurs TOEIC dla pracowników służby wojskowej

Więcej informacji na temat wykorzystania egzaminu TOEIC przez służbę wojskową.

Biuro:

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej