Kursy dla dzieci

Kurs języka obcego dla dzieci ESJOKIDS DUD (2 semestry, 60 godzin zegarowych)

Specjalnie dla naszych najmłodszych Uczestników Uniwersytetu Dziecięcego przygotowaliśmy wyjątkowy kurs języka obcego łączącego w sobie naukę poprzez zabawę, ćwiczenia rozwojowe - koncentracja na wyraźnym mówieniu (również z w języku ojczystym) i jasnym przekazie komunikatu, oraz sposób nauczania, który przynosi długofalowe pozytywne rezultaty - dziecko zaczyna wykazywać chęć do samodzielnej nauki i rozwoju kompetencji komunikacyjnej oraz  nie boi się interakcji w obcym języku.

Każdy rodzić powinien wiedzieć, że dzieciństwo to okres twórczego podejścia do życia. Ciekawość świata kilkulatka jest zupełnie nieproporcjonalna do jego wzrostu. Maluchy wszystkim się interesują, łatwo i chętnie się uczą. Dzieci to szczególnie wymagający uczniowie, dlatego też w naszej szkole otaczamy je szczególną opieką. Zajęcia z nimi prowadzą specjalnie wybrani nauczyciele, którzy potrafią pracować z dziećmi i wiedzą jak zachęcić maluchy do nauki. Specjalnie przygotowane programy nauczania łączą naukę i zabawę, bowiem w przypadku dzieci to najlepszy sposób na opanowanie języka. Ciekawe i kolorowe książki, które wybieramy na zajęcia, zagadki, piosenki i kolorowe obrazki sprawiają, że nauka języka obcego jest dla najmłodszych przyjemnym doświadczeniem.

Charakterystyka kursu:

• Nauka przez zabawę
  • Koncentracja na długofalowych efektach nauki - rozwijanie motywacji i wyrobienie pozytywnego nastawienia do nauki języków obcych

Dla Uczestników Uniwersytetu Dziecięcego atrakcyjne bonifikaty!!!

Biuro:

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej