Co zrobić, aby język obcy stał się kluczem do Twojego sukcesu?

Zapisz się na kurs języka obcego i pozwól żeby specjaliści z ESJOteam Ci w tym pomogli!

Aby zapisać się na wybrany kurs językowy możesz wybrać najdogodniejszy dla siebie sposób:

• Zapisy on-line: należy wypełnić test kwalifikacyjny. Po sprawdzeniu testu lektor będzie się z Tobą kontaktował telefonicznie w celu ustalenia najodpowiedniejszej dla Ciebie grupy językowej. W ten sposób możesz zarezerwować sobie miejsce w grupie. Następnie w dogodnym dla Ciebie terminie dokonasz zapisu stacjonarnego, nie obawiając się, że zabraknie dla Ciebie miejsca na kursie. W celu wypełnienia testu wyślij pustą wiadomość na adres mmalecka@wsb.edu.pl wpisując w temacie słowo "TEST". Formularz testowy zostanie Ci przesłany poprzez e-mail lub pobierz go ze strony i odeślij mailem. Formularz zgłoszeniowy również można wysłać mailem.
  • Zapisy stacjonarne: Kwestionariusz i umowa dostępna jest w Punkcie Rekrutacji Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej (pok. 010) przy ul. Cieplaka 1c oraz w Biurze ESJO pok. 120 w godzinach 8:00-16:00 pon-pt.

Zadzwoń lub napisz! Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania:

Zobacz jakie przygotowaliśmy dla Ciebie promocje!

Biuro:

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej