Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Start

Artykuły

Rusza IV Festiwal Nauki w Cieszynie

Czy Chopin zazdrościł Lisztowi, bo ten był jak Lady Gaga? Czy piramidy zbudowali kosmici? Na te i inne pytania odpowiedź będzie można znaleźć w dniach 14-18 marca podczas IV Festiwalu Nauki w Cieszynie. Wstęp wolny!

 

Organizowany przez Wyższą Szkołę Biznesu w Cieszynie oraz Urząd Miejski w Cieszynie Festiwal Nauki został zaplanowany z myślą o ludziach ciekawych świata - zarówno dorośli, jak i młodzież czy dzieci, znajdą tam coś dla siebie. Dla uczestników przygotowano bogatą ofertę wykładów, warsztatów oraz imprez towarzyszących.

 

 

Z pełną ofertę Festiwalu Nauki można zapoznać się na stronie internetowej: www.wsb.edu.pl/festiwalnaukicieszyn. Udział we wszystkich zajęciach oraz imprezach towarzyszących jest bezpłatny, warto jednak wcześniej zarezerwować sobie miejsce wysyłając formularz zgłoszeniowy.

Nad tegorocznym Festiwalem Nauki Wyższej Szkoły Biznesu w Cieszynie patronat honorowy objęli Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Polska Akademia Nauk, Polska Akademia Umiejętności, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, Marszałek Województwa Śląskiego oraz Burmistrz Cieszyna. 

Nasi partnerzy