Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

18 marca 2012

Artykuły

Komunikacja interpersonalna w biznesie i na co dzień

godz. 10.00-12.00

 

Każdego dnia uczestniczymy w procesie komunikacji. Posługujemy się komunikatami werbalnymi i niewerbalnymi. Aby efektywnie komunikować się z ludźmi zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym, niezbędne jest poznanie tajników warsztatu. Znajomość tematyki i świadomość zachowania własnego i rozmówców, pozwoli nie tylko na właściwą ocenę innych, ale także na samokontrolę i kształcenie właściwych zachowań, tak by inni postrzegali Cię pozytywnym świetle.

czytaj więcej o Komunikacja interpersonalna w biznesie i na co dzień

Dziurka od klucza a Google Earth

godz. 12.00-13.30

 

Okres zimnej wojny XX w. to czas rozwoju tajnych, wyrafinowanych technologii związanych z działaniami wywiadowczymi USA i ZSRR. Wyścig mocarstw w podboju przestrzeni kosmicznej stworzył nowe możliwości, ale również i skutkował potrzebą opracowania nowych technik rejestracji i przekazywania informacji. Obecnie powszechnie korzystamy z ciekawych zastosowań technologii opracowanych i utrzymywanych w tajemnicy przez dziesiątki lat. "Dziurka od klucza a Google Earth" przybliża historię rozwoju i rozpowszechnienia wspomnianych technik w kontekście aplikacji internetowych i powszechnego dostępu do informacji.

czytaj więcej o Dziurka od klucza a Google Earth 

Nasi partnerzy