Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Imprezy towarzyszące

Zamek Cieszyn zaprasza do odwiedzenia wystaw:


Najlepsze Projekty Dyplomowe 2010/2011 połączone z wykładem na temat wzornictwa i dokonań młodych projektantów z krajów wyszehradzkich.
W tym roku na wystawie można zobaczyć czterdzieści projektów opracowanych przez studentów z wydziałów projektowych uczelni artystycznych z Polski, Czech, Słowacji i Węgier. Znalazły się tu zarówno prototypy nowych produktów, przedmioty wdrażane do produkcji jak i szkice futurystycznych idei. Celem wystawy jest przede wszystkim prezentacja młodych, zdolnych projektantów oraz dobrego wzornictwa Europy Środkowo-Wschodniej.

 

„Babski Dizajn" - wystawa prezentująca kobiece projektowanie - pomysły kobiet - projektantek, które nie zawsze są dedykowane tylko i wyłącznie kobietom. W tym roku wystawa odbywa się pod hasłem: C`est la vie ... czyli projektantki i życie kobiety. Od narodzin po śmierć. Przedmioty użytkowe, manifesty i eksperymenty.

 

Godziny zwiedzania:
10.00; 11.30; 13.00

 

Zapisy: Zamek Cieszyn, ul. Zamkowa 3 a, b, c, Cieszyn; tel. 033/ 851 08 21

  

Nasi partnerzy