Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

O projekcie

 

Projekt "Interdyscyplinarne Studia Doktoranckie Ekonomicznych i Społecznych Nauk Stosowanych" realizowany jest przez Wydział Nauk Stosowanych Akademii WSB.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój, Oś priorytetowa: III. Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju, Działanie: 3.3 Studia doktoranckie.

 

Cel główny projektu: zwiększenie jakości i efektywności kształcenia na studiach doktoranckich  poprzez uruchomienie i realizację interdyscyplinarnego programu Studiów Doktorskich  w dziedzinie nauk ekonomicznych i społecznych o zasięgu krajowym obejmującego dodatkowo wsparcie w zakresie rozwoju kompetencji badawczych, dydaktycznych, menedżerskich, społecznych i językowych doktorantów. Realizacji celu służyć będą następujące działania: warsztaty kształtujące i doskonalące kluczowe kompetencje doktorantów, stypendia motywacyjne i grantowe, wykłady naukowe zagranicznych naukowców, indywidualne konsultacje z ekspertem branżowym, tutoring merytoryczny, kurs językowy, finansowanie publikacji artykułów w czasopismach naukowych, udziału w konferencjach naukowych i zagranicznych szkołach letnich.

 

Planowane efekty:

  • Ukształtowanie unikatowych kompetencji  wysokiego poziomu, obejmujących umiejętności badawcze, kompetencje menedżerskie w obszarze B+R, kompetencje społeczne i dydaktyczne, które mogą być wykorzystane w działalności zawodowej o różnorodnym charakterze, a także naukowej.

            Okres realizacji projektu: 01.10.2018 r. - 30.09.2023 r.

            Wartość projektu: 2 657 765,00 zł.

            Dofinansowanie ze  środków europejskich: 2 578 032,05 zł. 

Nasi partnerzy