Tematyka konferencji

Akademia WSB oraz Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach mają zaszczyt zaprosić na konferencję:

"Niedoświadczony, zagrożony"

Cel Konferencji:

Konferencja ma na celu pokazania zagrożenia jakie są skutki niedoświadczonych kierowców na drodze.

• Czy z młodymi kierowcami mamy tylko kłopoty?
  • Czy jeżdżą kiepsko, a jeżeli tak to dlaczego? Czy wpływ na to mniemanie o sobie czy poczucie, że jestem mistrzem świata? Młodość? Brak doświadczenia?
  • Czy siadając za kierownicą myślimy jak bezpiecznie dotrzeć do celu?
  • Jakie mogą być skutki niebezpiecznej jazdy? Jak pogodzić młodość, brak doświadczenia z bezpieczeństwem?
  • Jak po traumatycznych przeżyciach nie tracić sensu i radości życia?

O problemach bezpieczeństwa w ruchu drogowym młodych kierowców bedą dyskutować w trakcie konferencji i warsztatów, studenci, uczniowie, przedstawiciele świata nauki, funkcjonariusze policji-przedstawiciele ruchu drogowego, lekarze, księża oraz inne osoby zainteresowane.

Adresaci:

Serdecznie zapraszamy przede wszystkim do wzięcia udziału w konferencji studentów oraz uczniów, przedstawicieli świata nauki, funkcjonariuszy policji, przedstawicieli ruchu drogowego oraz inne osoby zainteresowne.

Informacje organizacyjne:

Udział w konferencji jest bezpłatny. Każdy uczesnik otrzyma certyfikat.

Ze względu na ogranicznoną liczbę miejsc prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego - kliknij tutaj

Data:

30 maja 2019 roku