Zapraszamy do złożenia oferty cenowej na przygotowanie i przeprowadzenie 32 godzin zajęć szkoleniowych w języku polskim w ramach szkolenia pn. „Organizacja imprez masowych (kulturalno-sportowych i turystycznych”.

Szanowni Państwo,

W związku z realizacją projektu pt. „Kształcenie specjalistyczne w zakresie bezpieczeństwa publicznego i sytuacji kryzysowych na pograniczu" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Program Interreg V-A Polska - Słowacja 2014 - 2020, zapraszamy do złożenia oferty cenowej na Przygotowanie i przeprowadzenie 32 godzin zajęć szkoleniowych w języku polskim w ramach szkolenia pn. „Organizacja imprez masowych (kulturalno-sportowych i turystycznych”.

Oferty należy wysłać na adres mail: skwasniewski@wsb.edu.pl w terminie do dnia 04.04.2018 r. do godz.23:59.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się z załączeniu.

Pobierz:

formularz