Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Aktualności

Artykuły

Za nami międzynarodowa konferencja "Innowacje i przedsiębiorczość. Teoria i praktyka" oraz gala wręczenia "Innowatorów 2018"

IV Międzynarodowa Konferencja Naukowa „Innowacje i przedsiębiorczość. Teoria i praktyka”

Międzynarodowi eksperci przez dwa dni dyskutowali o kluczowej roli innowacyjnośći w tworzeniu przedsiębiorstw i ich sukcesie. Konferencja naukowa "Innowacje i przedsiębiorczość. Teoria i praktyka" odbyła się w Akademii WSB. W jej ramach wręczono także nagrody "Innowator 2018".

czytaj więcej o Za nami międzynarodowa konferencja "Innowacje i przedsiębiorczość. Teoria i praktyka" oraz gala wręczenia "Innowatorów 2018"

Wyłoniliśmy najlepszych w Ogólnopolskim Turnieju Klas o Profilu Mundurowym!

VII Ogólnopolski Turniej Klas o Profilu Mundurowym

Masakrator WSB, czyli ekstremalny bieg z przeszkodami, test wiedzy o bezpieczeństwie narodowym czy konkurencje strzeleckie i pożarnicze – to tylko część zmagań dla uczestników VII Ogólnopolskiego Turnieju Klas o Profilu Mundurowym zorganizowanego przez Akademię WSB.

czytaj więcej o Wyłoniliśmy najlepszych w Ogólnopolskim Turnieju Klas o Profilu Mundurowym!

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej została Akademią WSB!

klr.jpg

Innowacyjność, konsekwencja w działaniu oraz dbałość o wysokie standardy kształcenia i badań naukowych - te wartości świadczą o jakości uczelni. WSB dowodzi swoimi osiągnięciami, że warto łączyć nowoczesność z tradycją, interdyscyplinarność z innowacyjnością, multidyscyplinarność z doskonałością w niszach, pracę z pasją. Wysoki poziom działalności naukowej i kształcenia potwierdza zmiana - z dniem 16 kwietnia 2018 r. - statusu i nazwy Uczelni z Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej w Akademię WSB.

czytaj więcej o Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej została Akademią WSB!

Absolwenci studiów w WSB odebrali dyplomy

Gala akademicka dla studentów I i II stopnia

Absolwenci studiów I i II stopnia w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej odebrali z rąk władz Uczelni i promotorów dyplomy ukończenia studiów inżynierskich, licencjackich i magisterskich. 

czytaj więcej o Absolwenci studiów w WSB odebrali dyplomy

"Radość życia możliwa jest wtedy, gdy człowiek jest na swoim miejscu" - ojciec Leon Knabit odwiedził Wyższą Szkołę Biznesu w Dąbrowie Górniczej

Ojciec Leon Knabit gościem WSB

Ojciec Leon Knabit był gościem Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Benedyktyn, przyjaciel Jana Pawła II, w latach 2001-2002 przeor opactwa w Tyńcu, publicysta, poeta, bloger, odznaczony m.in. Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski i Orderem Uśmiechu spotkał się ze studentami, pracownikami i przyjaciółmi Uczelni.

czytaj więcej o "Radość życia możliwa jest wtedy, gdy człowiek jest na swoim miejscu" - ojciec Leon Knabit odwiedził Wyższą Szkołę Biznesu w Dąbrowie Górniczej

Wręczyliśmy Edgary - za nami Gala Teatru WSB

Gala Akademicka Teatru WSB

Podczas uroczystej Gali Teatru WSB rozdano Edgary, nagrody Teatru WSB w 12 kategoriach. Nagrodzono również autorów w konkursie na najlepszy scenariusz.

czytaj więcej o Wręczyliśmy Edgary - za nami Gala Teatru WSB

JM Rektor WSB powołana do Komitetu Sterującego Regionalnej Strategii Innowacji Województwa Śląskiego

Rektor WSB powołana do Komitetu Sterującego Regionalnej Strategii Innowacji Województwa Śląskiego

JM Rektor Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej prof. nadzw. dr Zdzisława Dacko-Pikiewicz została powołana przez Marszałka Województwa Śląskiego Wojciecha Saługę do Komitetu Sterującego Regionalnej Strategii Innowacji Województwa Sląskiego.

czytaj więcej o JM Rektor WSB powołana do Komitetu Sterującego Regionalnej Strategii Innowacji Województwa Śląskiego

Spotkanie Wielkanocne w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej

Władze Uczelni, Pracownicy, Studenci, a także Partnerzy i Przyjaciele Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej wzięli udział w Spotkaniu Wielkanocnym, które odbyło się 28 marca 2018 r. w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej. 

czytaj więcej o Spotkanie Wielkanocne w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej partnerem IV Europejskiego Kongresu Jakości

Podpisanie umowy o współpracy pomiędzy WSB a Fundacją Qualitas

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej była Partnerem Merytorycznym IV Europejskiego Kongresu Jakości. Wykład inauguracyjny wygłosił dr Mateusz Grzesiak, wykładowca WSB. Ikar Jakości, ogólnopolska nagroda za najlepszą pracę dyplomową, powędrował do studentki WSB z Cieszyna. Uczelnia została również nominowana do prestiżowego EUROPEAN QUALITY CERTIFICATE® 2018.

czytaj więcej o Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej partnerem IV Europejskiego Kongresu Jakości

Rektor WSB w Dąbrowie Górniczej z tytułem "Kobieta Charyzmatyczna"

Gala

JM Rektor Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej prof. nadzw. dr Zdzisława Dacko-Pikiewicz została uhonorowana tytułem "Kobiety Charyzmatycznej" w kategoriach "Kobieta w nauce" oraz "Kobieta przedsiębiorcza".

czytaj więcej o Rektor WSB w Dąbrowie Górniczej z tytułem "Kobieta Charyzmatyczna"

Eksperci zarządzania projektami wzięli udział w Konferencji Project Management 2018

Konferencja Project Management 2018

W Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej zakończyła się Konferencja Project Management 2018, której Przewodniczącym Komitetu Programowego i Organizacyjnego oraz pomysłodawcą był dr Marcin Lis. W jej ramach cenieni eksperci przedstawili m.in. czynniki wspierające wzrost wydajności projektów oraz sposoby stymulowania rozwoju podejścia projektowego na podstawie dobrych praktyk w wybranych branżach.

czytaj więcej o Eksperci zarządzania projektami wzięli udział w Konferencji Project Management 2018

Gala Akademicka dla absolwentów biznesowych studiów podyplomowych

Gala Akademicka dla absolwentów studiów podyplomowych (kierunki biznesowe)

Absolwenci studiów podyplomowych na kierunkach biznesowych odebrali świadectwa ukończenia studiów, nagrody i wyróżnienia. Wykład wygłosiła prof. dr hab. Mirosława Nowak-Dziemianowicz.

czytaj więcej o Gala Akademicka dla absolwentów biznesowych studiów podyplomowych

Absolwenci oświatowych studiów podyplomowych odebrali dyplomy i wyróżnienia

Gala Akademicka dla absolwentów studiów podyplomowych (kierunki oświatowe)

Podczas Gali Akademickiej absolwenci studiów podyplomowych na kierunkach oświatowych z rąk władz Uczelni, promotorów oraz partnerów kierunków odebrali świadectwa ukończenia studiów, wyróżnienia oraz nagrody.

czytaj więcej o Absolwenci oświatowych studiów podyplomowych odebrali dyplomy i wyróżnienia

Tłumy na Targach Pracy i Praktyk Studenckich w WSB

Targi Pracy i Praktyk Studenckich

W ramach XI edycji Targów Pracy i Praktyk Studenckich w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej blisko tysiąc studentów i uczniów szkół średnich spotkało się z przedstawicielami ponad czterdziestu wiodących na rynku pracodawców. W ramach wydarzenia odbyły się również warsztaty i szkolenia.

czytaj więcej o Tłumy na Targach Pracy i Praktyk Studenckich w WSB

Młodzi kolejarze z Sosnowca Mistrzami Polski w futsalu

I Mistrzostwa Polski Kolejowych Szkół Średnich w Futsalu

Uczniowie Technikum nr 4 Transportowego CKZiU z Sosnowca zostali pierwszymi Mistrzami Polski Kolejowych Szkół Średnich w Futsalu. Organizatorem turnieju była Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

czytaj więcej o Młodzi kolejarze z Sosnowca Mistrzami Polski w futsalu 

Nasi partnerzy