Rzecznik Prasowy

Szanowni Państwo,

witam serdecznie na podstronie "Dla prasy" przygotowanej w celu ułatwienia współpracy Uczelni z przedstawicielami świata mediów. Na stronie publikowane są zarówno informacje dotyczące inicjatyw aktualnie realizowanych przez Akademię WSB oraz jej Wydziały Zamiejscowe w Cieszynie, Żywcu, Olkuszu oraz Krakowie Do Państwa dyspozycji oddajemy również Bazę ekspertów, którzy swoim doświadczeniem oraz wiedzą mogą wesprzeć realizowane programy telewizyjne, radiowe a także publikacje prasowe.

Pozostaję do Państwa dyspozycji:

mgr Dominik Penar

Rzecznik Prasowy, Prodziekan ds. kształcenia ustawicznego,

tel. 32 295 93 40,  tel. kom. 785 55 88 32

e-mail: dpenar@wsb.edu.pl,

Materiały do pobrania:

1. Logotypy do pobrania: TUTAJ

2. Media o Akademii WSB (do 15 kwietnia 2018 r. Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej): TUTAJ