Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Wkrótce w Akademii WSB

Legenda

Artykuły

I Forum dla Edukacji "Szkoła jest Nasza"

„W przedwczorajszej szkole, wczorajszymi metodami, przygotowuje się współczesnych młodych ludzi do życia w przyszłości” – to hasło przewodnie konferencji, która odbędzie się 30 listopada br. „Szkoła jest nasza”, której partnerem jest Akademia WSB.

czytaj więcej o I Forum dla Edukacji "Szkoła jest Nasza"

Uroczysta Gala Akademicka studiów MBA

Serdecznie zapraszamy do udziału w Gali Akademickiej studiów MBA, która odbędzie się w Akademii WSB. Podczas Gali wręczone zostaną wyróżnienia, świadectwa oraz dyplomy ukończenia studiów.

czytaj więcej o Uroczysta Gala Akademicka studiów MBA

I Bal Absolwentów studiów MBA

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w I Balu Absolwentów studiów MBA, który odbędzie się w dniu 23 listopada 2019 r. w hotelu Holiday Inn w Dąbrowie Górniczej o godz. 19.30.

czytaj więcej o I Bal Absolwentów studiów MBA

Akademia WSB uczci Dzień Podchorążego

Centrum Badań Bezpieczeństwa i Edukacji Służb Mundurowych Akademii WSB po raz kolejny zaprasza wszystkich chętnych na obchody Dnia Podchorążego.

czytaj więcej o Akademia WSB uczci Dzień Podchorążego

Cobot vs. Człowiek - Jak skutecznie nimi zarządzać?

Mimo dynamicznego postępu technologicznego współpraca człowieka z maszyną wciąż może rodzić problemy związane z bezpieczeństwem. Jak skutecznie współpracować z robotem i jednocześnie zapewnić bezpieczeństwo pracownikom? W jaki sposób nowoczesna maszyna – COBOT – może zrewolucjonizować pracę w Twojej firmie? Jak tworzyć i wdrażać innowacje przy użyciu Cobota? Na te i inne pytania odpowie prowadząca warsztat. Co więcej – uczestnicy będą mieli szansę zobaczyć prawdziwego Cobota i zobaczyć, jak pracuje.

czytaj więcej o Cobot vs. Człowiek - Jak skutecznie nimi zarządzać?

Strona: Strona 1 | Strona 2 |


 

Nasi partnerzy