Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Wkrótce w Akademii WSB

Legenda

Artykuły

Inauguracja Roku Akademickiego 2019/2020

Rektor i Senat Akademii WSB mają zaszczyt zaprosić na Inaugurację jubileuszowego 25. Roku Akademickiego.

Uroczystość odbędzie się 8 października 2019 roku o godz. 12.00 w Pałacu Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej.

Inaugurację poprzedzi Nabożeństwo Ekumeniczne, które zostanie odprawione w Bazylice pw. NMP Anielskiej o godz. 10.30. Nabożeństwo uświetlni koncert Józefa Skrzeka pn. "Viator".

czytaj więcej o Inauguracja Roku Akademickiego 2019/2020

Gala wręczenia dyplomów absolwentom studiów I i II stopnia

Serdecznie zapraszamy Absolwentow studiów I i II stopnia wraz z rodzinami i przyjaciółmi na uroczystą Galę wręczenia dyplomów oraz wyróżnień w Akademii WSB. 

Zachęcamy do wspólnego celebrowania uroczystości.

czytaj więcej o Gala wręczenia dyplomów absolwentom studiów I i II stopnia

Tydzień Bezpłatnych Szkoleń w Akademii WSB

Zapraszamy do udziału w szkoleniach i warsztatach, które w dniach 15-22 września 2019 r. poprowadzą eksperci Akademii WSB w ramach kolejnej edycji Tygodnia Bezpłatnych Szkoleń. W programie m.in. szkolenia z zakresu zarządzania, coachingu, zarządzania projektami, prawa pracy, pedagogiki, psychologii menedżerskiej i logistyki. Udział w spotkaniach jest bezpłatny, a dla uczestników szkoleń przygotowano certyfikaty.

czytaj więcej o Tydzień Bezpłatnych Szkoleń w Akademii WSB

III Konferencja naukowa „Wielozmysłowy Świat Dziecka – Obserwuj, wspieraj – nie wyręczaj”

Akademia WSB zaprasza na III Konferencję naukową „Wielozmysłowy Świat Dziecka – Obserwuj, wspieraj – nie wyręczaj”, która odbędzie się 20 września 2019 r. w godz. 13.30-18.00. Spotkanie umożliwi wieloaspektowe spojrzenie na rozwój dzieci i wymianę doświadczeń w zakresie możliwości jego wspierania. Konferencja dedykowana jest terapeutom, nauczycielom, fizjoterapeutom, psychologom, logopedom, pedagogom oraz pozostałym specjalistom zajmującym się na co dzień pomocą wspomagającą rozwój dziecka. 

czytaj więcej o III Konferencja naukowa „Wielozmysłowy Świat Dziecka – Obserwuj, wspieraj – nie wyręczaj”

I Konferencja Warsztatowo-Szkoleniowa pt. „Oswoić lęki i trudności dziecka ze spektrum autyzmu”

Akademia WSB zaprasza na I Konferencję Warsztatowo-Szkoleniową pt. „Oswoić lęki i trudności dziecka ze spektrum autyzmu”, która odbędzie się 17 września 2019 r. w godz. 13.30-17.00. Spotkanie umożliwi wieloaspektowe spojrzenie na rozwój dzieci i wymianę doświadczeń w zakresie możliwości jego wspierania. Celem konferencji jest popularyzacja wiedzy na temat autyzmu, stworzenie przestrzeni do dyskusji, wymiany doświadczeń, udzielenie merytorycznego i praktycznego wsparcia osobom zajmującym się na co dzień pomocą wspomagającą rozwój dziecka.

 

czytaj więcej o I Konferencja Warsztatowo-Szkoleniowa pt. „Oswoić lęki i trudności dziecka ze spektrum autyzmu”

Strona: Strona 1 | Strona 2 |


 

Nasi partnerzy