Działalność naukowa

W dniu 1 października 2010 roku Komisja Badań na Rzecz Rozwoju Nauki Rady Nauki przyznała Wydziałowi Zarządzania,  Informatyki i Nauk Społecznych Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej kategorię B w grupie N5 - nauki ekonomiczne.

Podstawą oceny są udokumentowane wyniki badań naukowych i prac rozwojowych uzyskanych w latach 2005 - 2009. Ocena obejmuje w szczególności publikacje pracowników jednostki, wyniki kształcenia i rozwoju kadry naukowej oraz wyniki działalności innowacyjnej jednostki.

Do najważniejszych źródeł finansowania prac naukowo-badawczych WSB należą:

Informacje na temat punktacji czasopism oraz publikowanych w nich artykułów znajdą Państwo w zakładce Czasopisma punktowane.

Osoba kontaktowa

Pełnomocnik ds. badań i wydawnictw naukowych
mgr Magdalena Wróbel

tel. (32) 295-93-25
e-mail: mwrobel@wsb.edu.pl
pokój: 119
godziny przyjęć: 8:00-16:00 (pon-pt)

Artykuły

W związku z międzynarodową działanością naukową prof. nadzw. dr hab. Adama Jabłońskiego z Katedry Zarządzania oraz aktywną współpracą z amerykańskim wydawnictwem naukowym Nova Publishers Inc. (Nowy Jork) zapraszamy pracowników naukowych do uczestnictwa w formie autora rozdziału w monografii pod tytułem: "Sustainability and Scalability of Business - Theory and Practice”.

czytaj więcej o Sustainability and Scalability of Business - Theory and Practice - zaproszenie do publikacji