Zasady przyjęć

"INWESTYCJA W NOWOCZESNĄ WIEDZĘ"
Projekt realizowany w ramach Poddziałania 4.1.1 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki

Aby zgłosić się na studia podyplomowe należy zalogować się w systemie rekrutacji on-line, i wybrać punkt 4 "Rekrutacja na studia podyplomowe dofinansowane z UE Dąbrowa Górnicza", a następnie nazwę kierunku studiów podyplomowych. Po zebraniu się grupy na dany kierunek studiów podyplomowych skontaktuje się z Państwem pracownik projektu odpowiedzialny za rekrutację i poinformuje o dokumentach jakie należy złożyć w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej oraz o numerze konta projektu, na które należy wnieść opłaty za studia podyplomowe. Jedynym dokumentem potrzebnym, aby zgłosić się do projektu jest kwestionariusz zgłoszeniowy on-line, pozostałe dokumenty będą wymagane PO ZAKWALIFIKOWANIU danej osoby do projektu.

Biuro:

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej