Nasz Uniwersytet

Nasz Uniwersytet

Z dniem 01 października 2013 r. Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej objęła patronatem naukowym Stowarzyszenie „Zawierciański Uniwersytet Trzeciego Wieku”. Celem inicjatywy jest aktywizacja intelektualna i społeczna ludzi w  tzw. „złotym wieku”. W ramach porozumienia zapraszamy Państwa do udziału w wykładach z różnych dziedzin nauki: pedagogiki, socjologii, marketingu, prawa, administracji, informatyki, medycyny i wielu innych. Wykłady będą odbywały się w każdy wtorek o godz. 16.00. Mamy ogromną nadzieję, iż Zawierciański Uniwersytet Trzeciego Wieku będzie okazją do rozwijania zainteresowań, wymiany doświadczeń, poglądów a także spotkań z osobami o podobnych zainteresowaniach i aspiracjach.

czytaj więcej o Nasz Uniwersytet