Mierzęcice

Artykuły

29 czerwca w Gminnym Ośrodku Kultury w Mierzęciach odbyła sie uroczysta gala zakończenia roku akademickiego 2015/2016.

Oprócz  słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku, podczas uroczystości byli obecni wykładowcy, lektorzy, zaproszeni goście, reprezentanci samorządu oraz reprezentanci Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Tego dnia odbył się także ostatni w tym semestrze akademickim wykład, poprowadzony przez Panią dr Danielę Dzienniak-Pulinę.

Dyplomy słuchaczom wręczyli Wójt Gminy Mierzęcice Pan Grzegorz Podlejski oraz z ramienia Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej- Pani dr Danuta Morańska.

Po uroczystym rozdaniu dyplomów słuchacze i zaproszeni goście uczestniczyli w koncercie Łukasza Samburskiego i Magdaleny Zawady – laureatów Międzynarodowego Konkursu Piosenki Francuskiej w Krakowie.

czytaj więcej o Zakończenie roku akademickiego 2015/2016 w Uniwersytecie Trzeciego Wieku w Mierzęcicach