Mierzęcice

Artykuły

12 czerwca studenci Uniwersytetu Trzeciego Wieku zakończyli rok akademicki 2016/2017.

Na uroczystym podsumowaniu nie mogło zabraknąć ciepłych słów podziękowań i gratulacji. Udanych wakacji, pełnych aktywnego wypoczynku życzyli seniorom Wójt Gminy Grzegorz Podlejski, Prodziekan ds. Kształcenia Ustawicznego Dominik Penar oraz Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury Marcin Czapla.

Podczas gali studenci otrzymali dyplomy ukończenia III roku oraz wysłuchali  programu muzycznego „Operetki czar” w wykonaniu Oskara Jasińskiego.

czytaj więcej o Zakończenie roku akademickiego 2016/2017 w Uniwersytecie Trzeciego Wieku w Mierzęcicach