Dokument niedostępny

Artykuły

27 czerwca 2016 roku w Miejskim Ośrodku Kultury w Porębie odbyła się uroczysta gala zakończenia roku akademickiego 2015/2016.

Oprócz  słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku, podczas uroczystości byli obecni wykładowcy, lektorzy, zaproszeni goście, reprezentanci samorządu oraz reprezentanci Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

Dyplomy słuchaczom wręczyli Skarbnik Miasta Pani Joanna Mucha oraz z ramienia Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej  Pan dr hab. Mirosław Kisiel.

Po uroczystym rozdaniu dyplomów słuchacze oraz zaproszeni goście uczestniczyli w koncercie Łukasza Samburskiego i Magdaleny Zawady – laureatów Międzynarodowego Konkursu Piosenki Francuskiej w Krakowie.

Uroczystość poprowadziła Pani Karolina Ostrowska.

czytaj więcej o Zakończenie roku akademickiego 2015/2016 w Uniwersytecie Trzeciego Wieku w Porębie