Tąpkowice

Wykładowca Temat wykładu Termin

.

mgr Marcin Ważny

Mity i przesądy dotyczące zdrowia kontra najnowsze osiągnięcia nauki.

22 lutego 2017 r.

2.

mgr Katarzyna Fibich

Żywność super food – moda czy fakt?

22 marca 2017 r.

3.

Pan Rafał Psik

Zagłębiowski SMOG i jego wpływ na zdrowie.

19 kwietnia 2017 r.

4.

prof. Eugenia Rostańska

Czytanie jako umiejętność człowieka. Tylko człowieka.”

17 maja 2017 r.

5.

Występ chóru „Zorza” działającego przy PKZ w Dąbrowie Górniczej.

29 maja 2017 r.

Artykuły

IMG_2796.JPG

24 czerwca w siedzibie Biblioteki i Gminnego Ośrodka Kultury Gminy Ożarowice w Tąpkowicach odbyła się uroczysta gala zakończenia roku akademickiego 2015/2016. Tego dnia słuchacze uczestniczyli w ostatnim w tym semestrze wykładzie, prowadzonym przez Pana Janusza Klinga - Ambasadora Pokoju. Niespodzianką była obecność szcególnego gościa - emira Mohameda Jabiry, potomka władców Magrebu.

Dyplomy słuchaczom wręczyli Wójt Gminy Ożarowice Pan Grzegorz Czapla, Radny Tadeusz Biel oraz z ramienia Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej Prodziekan Wydziału Nauk Stosowanych Pan Michał Walczak.

Po uroczystym rozdaniu dyplomów słuchacze oraz zaproszeni goście uczestniczyli w koncercie Łukasza Samburskiego i Magdaleny Zawady – laureatów Międzynarodowego Konkursu Piosenki Francuskiej w Krakowie.

Uroczystość poprowadziła Pani Róża Szydło - Dyrektor Biblioteki i Ośrodka Kultury Gminy Ożarowice, koordynator działań UTW w Tąpkowicach.

j.k.

czytaj więcej o Zakończenie roku akademickiego 2015/2016 w Uniwersytecie Trzeciego Wieku w Tąpkowicach