Tąpkowice

Wykładowca Temat wykładu Termin

.

mgr Marcin Ważny

Mity i przesądy dotyczące zdrowia kontra najnowsze osiągnięcia nauki.

22 lutego 2017 r.

2.

mgr Katarzyna Fibich

Żywność super food – moda czy fakt?

22 marca 2017 r.

3.

Pan Rafał Psik

Zagłębiowski SMOG i jego wpływ na zdrowie.

19 kwietnia 2017 r.

4.

prof. Eugenia Rostańska

Czytanie jako umiejętność człowieka. Tylko człowieka.”

17 maja 2017 r.

5.

Występ chóru „Zorza” działającego przy PKZ w Dąbrowie Górniczej.

29 maja 2017 r.

Artykuły

Dnia 29 maja 2017 r. w sali widowiskowej BiOK odbyło się uroczyste zakończenie roku akademickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Każdy ze słuchaczy otrzymał dyplom ukończenia który wręczył Prodziekan ds. Kształcenia Ustawicznego WSB Pan Dominik Penar oraz Przewodniczący Rady Gminy Pan Marian Czernikarz.

Zakończenie uświetnił występ chóru „Zorza” działającego przy PKZ w Dąbrowie Górniczej.

czytaj więcej o Zakończenie roku akademickiego 2016/2017 w Uniwersytecie Trzeciego Wieku w Tąpkowicach