Dokument niedostępny

Halina Haberka - poezja

Halina Haberka o sobie.

Górniczej. To już trzy lata. Obowiązki wobec rodziny spełnione... zatem nadeszła pora „pokochać siebie". Nadmiar wolnegoczasu należy przełożyć na spełnianie swoich marzeń, pasji, zainteresowań. Poszerzając wiedzę na UTW ukończyłam warsztaty komputerowe oraz podstawowy kurs języka angielskiego. Motywacjądo nauki angielskiego był planowany przeze mnie wyjazd do Irlandii, gdziemieszka jedna z moich córek i wnuczek.

Spełniłam jedno ze swoich marzeń i zwiedziłam częściowo ten piękny kraj.Aby choć na chwilę oderwać się od problemów życia codziennego uczęszczałam także na zajęcia z jogi, by poczuć odprężenie i pełny relaks. Obecnie na takie „rozpieszczanie się" brakuje czasu, ponieważ od ubiegłego roku jestem członkiem Stowarzyszenia Twórców Kultury Zagłębia Dąbrowskiego w Będzinie.
Od dłuższego czasu zapisuję swoje myśli, odczucia w formie wiersza. Zatem, by nie trzymać swoich przemyśleń w szufladzie, od kilku lat należę do Klubu Literackiego „Widmo" w Sławkowie, przy Miejskim Ośrodku Kultury. Biorę udział w konkursach poetyckich, kilka razy zostałam dostrzeżona przez jurorów wyróżnieniem. Realizując swoje zainteresowania, pasje staram się zatrzymać „galopujący czas", w pewien sposób dowartościować siebie, czego życzę serdecznie wszystkim słuchaczom Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

czytaj więcej o Halina Haberka - poezja