Język czeski

Kurs języka czeskiego

Zapraszamy do udziału w kursach języka czeskiego odbywających się w Wydziale Zamiejscowym w Cieszynie Akademii WSB

Obecnie prowadzimy nabór na kursy w dwóch grupach:

grupa początkująca (poziom A1 - A2)zajęcia będą się odbywały raz w tygodniu we wtorki w godz. 16:30 - 18:10, planowany termin rozpoczęcia kurs 18 września 2018 r.

- grupa średniozaawansowana (poziom B1 - B2)- zajęcia będą się odbywały raz w tygodniu we wtorki w godz. 18:20 - 20:00, planowany termin rozpoczęcia kurs 2 października 2018 r.

Znajomość języka czeskiego jest dla mieszkańców naszego regionu bardzo ważna. Słownictwo i gramatyka na poziomie podstawowym są podobne jak w języku polskim. I być może właśnie dlatego tak łatwo o pomyłkę. Znajomość języka czeskiego ułatwia także znalezienie pracy po drugiej stronie Olzy.

Wykorzystaj możliwości jakie daje znajomość języka czeskiego!

Informacje podstawowe

• Kurs języka czeskiego trwa 60 godzin
  • Lekcje odbywają się na poziomie podstawowym i średniozaawansowanym
  • Istnieje możliwość udziału w lekcji próbnej