Zasady składania pracy dyplomowej

INSTRUKCJA DOTYCZĄCA SKŁADANIA PRACY DYPLOMOWEJ LICENCJACKIEJ, INŻYNIERSKIEJ, MAGISTERSKIEJ PRZEZ STUDENTÓW STUDIÓW STACJONARNYCH I NIESTACJONARNYCH W ROKU AKADEMICKIM 2016/2017

1. Ostateczny termin złożenia pracy dyplomowej (licencjackiej; inżynierskiej; magisterskiej) wraz z kompletem zaliczeń (w tym różnice programowe) z ostatniego semestru upływa dnia:

20.02.2017 r. ( dla studentów kończących studia w semestrze zimowym)

20.06.2017 r. (dla studentów kończących studia w semestrze letnim)

UWAGA: W przypadku stwierdzenia zaległości finansowych w opłatach czesnego opiekun semestru informuje studenta o kwocie zaległości. Następnie student zobowiązany jest do uregulowania wszelkich opłat i okazać potwierdzenie wykonania przelewu z konta bankowego.

2. Komplet dokumentów do obrony pracy dyplomowej (licencjackiej; inżynierskiej;magisterskiej) zawiera:

a) pracę dyplomową, zatwierdzoną przez promotora

·1 egzemplarz w twardej oprawie drukowany dwustronnie

Pierwszą stronę stanowi „Oświadczenie dot. samodzielnego pisania pracy dyplomowej (licencjackiej; inżynierskiej; magisterskiej)” do pobrania poniżej

Na stronie tytułowej wymagany jest podpis promotora.

·2 zbindowane egzemplarze drukowane dwustronnie

b) 1 opisana płyta CD zawierająca pracę dyplomową w wersji elektronicznej, zgodną z wydrukowanymi egzemplarzami, oraz prezentację pracy w programie Power Point i pliki związane z jej realizacją np. kod źródłowy programu (płyta CD powinna być w opisanej papierowej kopercie i wklejona na wewnętrznej stronie okładki z tyłu pracy dyplomowej /dot. egzemplarza w twardej oprawie/)

Opis koperty płyty CD według wzoru:

Autor:

Numer albumu:

Tytuł pracy:

Promotor:

Uczelnia: Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej

Kierunek:

Specjalność:

Forma kształcenia: I stopnia/ II stopnia

Forma studiów: niestacjonarne/stacjonarne

Edytor: Word /Open Office

Data złożenia pracy:

c) kartę obiegową zatwierdzoną przez: Bibliotekę Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie WSB, Księgowość WSB

d) 5 zdjęć o formacie 4,5 cm x 6,5 cm, w stroju wizytowym - zdjęcia skanowane nie będą przyjmowane, wybierając dyplom w języku obcym należy złożyć dodatkowe zdjęcie

e) legitymację studencką - dotyczy tylko studentów studiów II stopnia

f) potwierdzenie złożenia kompletu dokumentów

g) oświadczenie dot. przechowywania i udostępniania pracy dyplomowej (licencjackiej; inżynierskiej; magisterskiej)

h) kartę osiągnięć studenta, będącą wykazem dokonań studenta, w trakcie studiów np.: stypendiów, międzynarodowych staży, udziału w konferencjach, aktywności w kole naukowym, osiągnięć sportowych itp.

Komplet dokumentów należy złożyć w dziekanacie.

UWAGA!!! DOKUMENTY NIEKOMPLETNE NIE BĘDĄ PRZYJMOWANE!!!

W przypadku nie dostarczenia w/w dokumentów student zobowiązany jest do złożenia w Dziekanacie do dnia 20.02.2017r. (semestr zimowy) lub 20.06.2017 r. (semestr letni) podania dotyczącego przedłużenia terminu złożenia pracy dyplomowej (licencjackiej; inżynierskiej; magisterskiej).

Osoby, które nie dopełnią formalności jw. zostaną skreślone z listy studentów.