Punkt Informacji Naukowej

W naszej Bibliotece działa Punkt Informacji Naukowej, odpowiadający za organizowanie warsztatu informacyjnego (księgozbiór podręczny, dostęp do baz danych, dostęp do Internetu dla użytkowników), udzielanie informacji katalogowych, bibliograficznych i rzeczowych, a także realizowanie kwerend w oparciu o zbiory ogólne Biblioteki.

Studenci studiów I i II stopnia oraz Słuchacze studiów podyplomowych WSB mogą uzyskać między innymi pomoc  przy redagowaniu bibliografii i przypisów w pracach dyplomowych w oparciu o normy i standardy obowiązujące w naszej Uczelni oraz wziąć udział w szkoleniach bibliotecznych dla studentów WSB.

e-mail: biblioteka.cieszyn@wsb.edu.pl