Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Nowe Czasopismo "Teoria i Praktyka Pedagogiczna"

Сборник "Педагогическая теория и практика"

New Journal "Pedagogical theory and practice"

Artykuły

Współpraca z Kyiv International University w ramach wydania nowego czasopisma

Zgodnie z umową pomiędzy Wyższą Szkołą Biznesu w Dąbrowie Górniczej a Kyiv International University oba podmioty podejmują współpracę oprócz wspólnych programów edukacyjnych w następującym zakresie:

* Wydanie nowego czasopima

* Przygotowanie i publikacja prac naukowych, podręczników, wyników badań naukowych;

* Udział w badaniach przeprowadzanych przez Kyiv International University i Wyższą Szkołę Biznesu w Dąbrowie Górniczej oraz konferencjach naukowych i praktycznych, seminariach oraz rozmowach przy okrągłym stole;

* Udział w i realizacja projektów międzynarodowych, grantów i programów.

czytaj więcej o Współpraca z Kyiv International University w ramach wydania nowego czasopisma

Zaproszenie na konferencję

 

W tym roku akademickim Kyiv International University organizuje Międzynarodową konferencję naukowo-praktyczną dla wykładowców na temat: "Ukraina między Wschodem a Zachodem: realia i perspektywy" (termin: 15 marca 2017 r.) i Międzynarodową konferencję naukowo-praktyczną dla młodych naukowców, doktorantów i studentów na temat: "Polityka młodzieżowa w kontekście euroatlantyckiego wyboru Ukrainy". (termin: 19 kwietnia 2017 r.) Forma uczestnictwa może być zdalna. Zapraszamy kadrę naukowo-dydaktyczną, doktorantów i studentów WSB do udziału w ww. konferencjach.

 

Zgłoszenie uczestnictwa w konferencji można kierować na adres e-mail: info@kymu.edu.ua. W załączniku formularz zgłoszenia i wymogi edytorskie.

 

czytaj więcej o Zaproszenie na konferencję 

epnp

Akapit

Difin

CeDeWu

Nasi partnerzy