Studia podyplomowe w Olkuszu

Kierunki studiów podyplomowych  w WSB w Olkuszu
-rok akademicki 2014/2015, semestr zimowy

Studia  oświatowe - kwalifikacyjne:

Studia podyplomowe z zakresu Zarządzania:

SKORZYSTAJ Z BOGATEJ OFERTY ZNIŻEK – STUDIUJ TANIEJ:

Rozpoczynając studia podyplomowe w Wydziale Zamiejscowym w Olkuszu Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej możesz skorzystać z wielu atrakcyjnych zniżek i promocji. Sprawdź co przygotowaliśmy dla Ciebie

Promocja „Absolwent”

Absolwenci Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej oraz absolwenci studiów podyplomowych WSB mają prawo do 20% bonifikaty w opłatach czesnego, po przedstawieniu w dniu zapisu kserokopii dokumentu uprawniającego do zniżki.

Promocja dla firm

o zatrudnieniu.

Promocja rodzinna

Słuchacze studiów podyplomowych, których członek rodziny tj. ojciec, matka, syn, córka, brat, siostra, mąż, żona jest studentem studiów I-go lub II-go stopnia albo słuchaczem studiów owych w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górnicze, bądź równocześnie podejmują naukę, otrzymują bonifikatę w wysokości jednej (ostatniej) raty czesnego obowiązującego na danym kierunku studiów podyplomowych – należy przedstawić stosowny dokument.

Promocja urodzinowa

Każdy kto złoży komplet dokumentów na studia podyplomowe w dniu swoich urodzin otrzymuje 5% zniżki w czesnym.

Promocja dla nauczycieli

Bonifikata dla czynnych nauczycieli, którzy chcieliby pojąć naukę na studiach podyplomowych innych niż pedagogiczne – przysługuje, 10% zniżki w opłacie czesnego na studiach podyplomowych*.

Promocja dla służb mundurowych

Pracownicy służb mundurowych, m.in.: żołnierze, pracownicy służby więziennej i policjanci, otrzymują bonifikatę w wysokości 10% zniżki w opłacie czesnego na wybrane studia  podyplomowe.

Promocja dla firm partnerskich

Pracownicy firm partnerskich, otrzymują bonifikatę w wysokości 10% zniżki w opłacie czesnego na wybrane studia  podyplomowe.

Bonifikaty obowiązujące w WSB nie łączą się, wybierz najkorzystniejszą!

.