Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

 

 

 

 

Aktualności

 

Artykuły

Dzień Otwarty Studiów Podyplomowych w WZ WSB w Olkuszu

18 lutego 2017 r. w Wydziale Zamiejscowym w Olkuszu Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej odbędą się Bezpłatne Warsztaty dla nauczycieli, pedagogów i wszystkich osób zainteresowanych rozwojem osobistym i zawodowym.

czytaj więcej o Dzień Otwarty Studiów Podyplomowych w WZ WSB w Olkuszu

Ach, co to był za bal...

Naukowe show, fantazyjne, karnawałowe kostiumy i najlepsze muzyczne hity. W sobotę 14 stycznia w Wydziale Zamiejscowym WSB w Olkuszu odbył się Bajkowy Bal Karnawałowy dla dzieci. Gościem specjalnym wydarzenia była Pszczoła WSBee. W czasie balu pokaz taneczny zaprezentowała nam Szkoła Tańca Vena. Tańcom i hulankom nie było końca, nasi Goście wzięli udział w licznych zabawach, konkursach oraz animacjach muzycznych. 

czytaj więcej o Ach, co to był za bal...

Bajkowy Bal Karnawałowy

Zapraszamy na Bajkowy Bal Karnawałowy, który odbędzie się 14 stycznia (sobota) w godz. 17.00 – 19.00 w Klubie „U Wicka” w Wydziale Zamiejscowym WSB w Olkuszu. Dla dzieci przygotowaliśmy: dobrą muzykę, konkursy, naukowe show, pokazy tańca i słodki poczęstunek. Gościem specjalnym balu będzie Pszczoła WSBee.

czytaj więcej o Bajkowy Bal Karnawałowy

Spotkanie wigilijno-noworoczne w Wydziale Zamiejscowym WSB w Olkuszu

Studenci, słuchacze oraz pracownicy Wydziału Zamiejscowego WSB w Olkuszu wzięli udział w spotkaniu wigilijno-noworocznym, które odbyło się 17 grudnia 2016 roku.

czytaj więcej o Spotkanie wigilijno-noworoczne w Wydziale Zamiejscowym WSB w Olkuszu

Uwaga! Praca dla mieszkańców powiatu olkuskiego

Instytut Organizacji Przedsiębiorstw i Technik Informacyjnych InBIT Sp. z o.o. zaprasza mieszkańców powiatu olkuskiego do uczestnictwa w projekcie „Praca dla Młodych!”.

czytaj więcej o Uwaga! Praca dla mieszkańców powiatu olkuskiego

Inauguracja Roku Akademickiego w Wydziale Zamiejcowym w Olkuszu

W sobotę 29 października 2016 roku w Biurze Wystaw Artystycznych w Olkuszu odbyła się uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego 2016/2017 Wydziału Zamiejscowego w Olkuszu Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

czytaj więcej o Inauguracja Roku Akademickiego w Wydziale Zamiejcowym w Olkuszu

Absolwenci Wydziału Zamiejscowego WSB w Olkuszu odebrali dyplomy ukończenia studiów podczas uroczystej Gali

W dniu 22 września 2016 roku w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej odbyła się uroczysta Gala wręczenia absolwentom dyplomów ukończenia studiów I stopnia. Z rąk JM Rektor WSB oraz promotorów i partnerów biznesowych swoje dyplomowy odebrali absolwenci kierunku Zarządzanie Wydziału Zamiejscowego w Olkuszu.

czytaj więcej o Absolwenci Wydziału Zamiejscowego WSB w Olkuszu odebrali dyplomy ukończenia studiów podczas uroczystej Gali 

Nasi partnerzy