Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

 

 

 

 

Aktualności

 

Artykuły

Inauguracja Roku Akademickiego 2018/2019 w Wydziale Zamiejscowym w Olkuszu Akademii WSB

Uroczysta inauguracja roku akademickiego 2018/2019 Wydziału Zamiejscowego w Olkuszu Akademii WSB z udziałem władz Uczelni, zaproszonych gości i studentów odbyła się 20 października 2018 roku w Miejskim Ośrodku Kultury w Olkuszu. 

czytaj więcej o Inauguracja Roku Akademickiego 2018/2019 w Wydziale Zamiejscowym w Olkuszu Akademii WSB

Za nami Tydzień Bezpłatnych Szkoleń w Olkuszu

Tydzień Bezpłatnych Szkoleń w Olkuszu

Dwieście osób uczestniczyło w warsztatach, które w ramach Tygodnia Bezpłatnych Szkoleń odbywały się w Wydziale Zamiejscowym Akademii WSB w Olkuszu. Tematyka szkoleń była związana z obszarami, w których Akademia WSB prowadzi studia podyplomowe.

czytaj więcej o Za nami Tydzień Bezpłatnych Szkoleń w Olkuszu

Inauguracja Roku Akademickiego 2018/2019 w Wydziale Zamiejscowym Akademii WSB w Olkuszu

JM Rektor i Senat Akademii WSB mają zaszczyt zaprosić na uroczystą Inaugurację Roku Akademickiego 2018/2019 w Wydziale Zamiejscowym w Olkuszu. Uroczystość odbędzie się 20 października 2018 r. o godz. 16.00 w Miejskim Ośrodku Kultury - Centrum Kultury w Olkuszu (ul. Szpitalna 32).

czytaj więcej o Inauguracja Roku Akademickiego 2018/2019 w Wydziale Zamiejscowym Akademii WSB w Olkuszu

TERMINY ZJAZDÓW W ROKU AKADEMICKIM 2018/2019

Szanowni Studenci przedstawiamy TERMINY ZJAZDÓW

w roku akademickim 2018/2019

 

 

 

czytaj więcej o TERMINY ZJAZDÓW W ROKU AKADEMICKIM 2018/2019

Gala Akademicka wręczenia dyplomów absolwentom studiów podyplomowych

Wyjątkowy dzień dla absolwentów studiów podyplomowych na kierunkach oświatowych w Wydziale Zamiejscowym Akademii WSB w Olkuszu. We wtorek 26 czerwca 2018 r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Olkuszu odbyła się uroczysta gala, podczas której absolwenci studiów podyplomowych otrzymali świadectwa.

czytaj więcej o Gala Akademicka wręczenia dyplomów absolwentom studiów podyplomowych

Biznesowy Czwartek w Olkuszu

Burmistrz Miasta i Gminy Olkusz Roman Piaśnik oraz JM Rektor Akademii WSB prof. nadzw. dr Zdzisława Dacko-Pikiewicz zapraszają do udziału we wspólnej inicjatywie skierowanej do środowiska olkuskiego biznesu, polegającej na cyklicznych spotkaniach przedstawicieli przedsiębiorstw, środowiska nauki oraz samorządu. W wybrany czwartek miesiąca w Olkuszu odbywa się spotkanie tematyczne, w czasie którego ekspert z konkretnej dziedziny przeprowadza wykład bądź warsztat dotyczący szczególnych aspektów prowadzenia działalności gospodarczej.

czytaj więcej o Biznesowy Czwartek w Olkuszu

Prof. dr hab. Wiesław Banyś odebrał doktorat honoris causa Akademii WSB

28 maja 2018 r. tytuł doktora honoris causa Akademii WSB odebrał prof. zw. dr hab. Wiesław Banyś, profesor nauk humanistycznych, filolog, JM Rektor Uniwersytetu Śląskiego w latach 2008-2016, przewodniczący Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich w latach 2012-2016, członek zarządu European University Association, wiceprzewodniczący Rady Głównej Nauki i Szkolnictwa Wyższego, prezes zarządu Stowarzyszenia Pro-Silesia Biznes-Nauka-Samorząd, od wielu lat jest zaangażowany w prace na rzecz rozwoju nauki i szkolnictwa wyższego, zarówno w Polsce, jak i w Europie, osoba reprezentująca najlepsze europejskie tradycje uniwersyteckie.

czytaj więcej o Prof. dr hab. Wiesław Banyś odebrał doktorat honoris causa Akademii WSB 

Nasi partnerzy