Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

 

 

 

 

 

Aktualności

Artykuły

U nas zapłacisz kartą

Szanowni Studenci,

 

Informujemy, że w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej Wydział Zamiejscowy w Żywcu jest możliwość regulowania wszelkich opłat kartą płatniczą.

Każde dziecko może zostać Ekoludkiem - ochrona środowiska dla najmłodszych

W dniu 18 listopada 2018 roku odbył się wyklad pt. "Każde dziecko może zostać Ekoludkiem - ochrona środowiska dla najmłodszych", prowadząca mgr Małgorzata Małecka-Tomala.


Dzieci, podczas zajęć poszerzyły swoją wiedzę dotyczącą recyklingu i segregacji śmieci oraz odnawialnych źródeł energii, a także ochrony przyrody i ekosystemów naturalnych oraz ich mieszkańców.

Mali studenci poznali takie ekosystemy jak las, pola uprawne i sady oraz przedstawiono im najważniejsze zasady ochrony środowiska, które mogą zastosować we własnym domu.

czytaj więcej o Każde dziecko może zostać Ekoludkiem - ochrona środowiska dla najmłodszych

Inauguracja Uniwersytetu Dziecięcego w Wydziale Zamiejscowym w Żywcu

14 października 2017 roku w Sali Lustrzanej Nowego Zamku odbyła się inauguracja roku akademickiego 2017/2018 Uniwersytetu Dziecięcego w Żywcu. Mali miłośnicy nauki zostali powitani przez Dziekana Wydziału Zamiejscowego w Żywcu dr Bogusława Wyleciała oraz Burmistrza Miasta Żywiec – Antoniego Szlagora - Honorowego Patrona.

czytaj więcej o Inauguracja Uniwersytetu Dziecięcego w Wydziale Zamiejscowym w Żywcu

Inauguracja Roku Akademickiego 2017/2018 w Wydziale Zamiejscowym w Żywcu

14 października 2017 r. w Sali Lustrzanej Nowego Zamku w Parku Żywieckim Wydział Zamiejscowy WSB w Żywcu zainaugurował nowy rok akademicki. W uroczystości wzięły udział władze Uczelni, przedstawiciele władz państwowych i samorządowych, przedstawiciele oświaty, kultury, lokalni przedsiębiorcy, nauczyciele akademiccy oraz studenci.

czytaj więcej o Inauguracja Roku Akademickiego 2017/2018 w Wydziale Zamiejscowym w Żywcu

Uroczystość wręczenia dyplomów absolwentom studiów I stopnia

W dniu 23.09.2017 r. w Wydziale Zamiejscowym w Żywcu Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej, odbyło się uroczyste wręczenia dyplomów licencjatom i inżynierom z kierunku Zarządzanie o specjalności marketing i zarządzanie sprzedażą, rachunkowość i podatki, administracja publiczna i gospodarka samorządowa, logistyka i transport oraz z kierunku Pedagogika o specjalności resocjalizacja. 

czytaj więcej o Uroczystość wręczenia dyplomów absolwentom studiów I stopnia 

Nasi partnerzy


Uniwersytet Dziecięcy w Żywcu


Miejskie Centrum Kultury w Żywcu

szczegóły na: www.wsb.edu.pl/udz