CV i LM w pigułce, Twoje kompendium wiedzy!

Zarejestruj się i pobierz bezpłatnego ebooka

Studenci WSB ambasadorami kampanii społecznej #POLUKR!

O tym, że studenci  WSB to aktywni i pełni pasji młodzi ludzie możemy się przekonać czytając na stronach Silesia.pl (https://silesion.pl/kawa-po-ukrainsku-czyli-hasztag-polukr). Zhanna i Mariia na co dzień studiują International Business w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Mają po 20 lat i głowy pełne pomysłów. Dziewczyny nie próżnują i starają się już teraz zdobyć doświadczenie. Podczas stażu w katowickiej agencji public relations postanowiły ożywić hashtag #POLUKR. Dziewczyny oznaczając w ten sposób swoje wpisy na blogu Cafe Ukraina i w mediach społecznościowych, prezentują w formie wywiadów portrety Ukraińców, którzy z różnych powodów przybyli do Polski. Zapraszamy wszystkich do dołączenia do kampanii społecznej #POLUKR.

Powrót do: Start » Akademickie Biuro Karier | Oferty pracy | Oferty praktyk | Porady » Aktualności

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Działanie 4.1 Wzmocnienie potencjału dydaktycznego uczelni

Akademickie Biuro Karier

adres: ul. Cieplaka 1c,