CV i LM w pigułce, Twoje kompendium wiedzy!

Zarejestruj się i pobierz bezpłatnego ebooka

Zdobądź pierwsze doświadczenie zawodowe, dołącz do Kongresu Mam!

Masz wolne 12 stycznia? Chcesz zdobyć cenny wpis do Twojego CV? Zgłoś się do organizatorów Kongresu Mam. Jako wolontariusz wesprzesz nasz team w działaniach organizacyjnych, gwarantujemy dużo dobrej energii oraz moc pozytywnych wrażeń. Jeżeli potrzebujesz referencji z przyjemnością Ci je wystawimy. Śląsko-Zagłębiowski Kongres Mam jest organizowany przez Fundację Edukacji i Integracji Społecznej oraz firmę Interpersonnel Polska Sp. przy współpracy z Wyższą Szkołą Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Na Twoje zgłoszenie czekamy do 7 stycznia. Start: 12 stycznia, godz.: 9.17.

Więcej informacji na temat projektu znajdziesz na stronie Fundacji Edukacji i Integracji Społecznej: https://www.facebook.com/fundacjaedukacjaiintegracjaspoleczna/ Masz pytania? Napisz na biuro@kongresmam.pl Czekamy na Ciebie!

Powrót do: Start » Akademickie Biuro Karier | Oferty pracy | Oferty praktyk | Porady » Aktualności

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Działanie 4.1 Wzmocnienie potencjału dydaktycznego uczelni

Akademickie Biuro Karier

adres: ul. Cieplaka 1c,