Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

CV i LM w pigułce, Twoje kompendium wiedzy! 

 

Zarejestruj się i pobierz bezpłatnego ebooka

 
 
 
 
 
 

Kreatywność kluczem do sukcesu w biznesie - Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w WSB

 

Jak zarobić pierwszy milion, wykreować swoją karierę zawodową czy komercjalizować swój pomysł - o tym dyskutowano podczas wykładów, szkoleń i warsztatów w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Wszystko w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, w którym WSB po raz kolejny uczestniczyło.

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej od lat stawia sobie za priorytet promocję postaw przedsiębiorczych  oraz nowoczesnych metod myślenia i zarządzania. Jedną z takich inicjatyw jest organizacja spotkań, wykładów i warsztatów ze znanymi przedsiębiorcami, szkoleniowcami i autorytetami biznesowymi.


Po raz kolejny Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej organizuje cykl szkoleń i wykładów w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. W tym roku odbywają się one pod hasłem „Kreatywność kluczem do sukcesu w biznesie”.

 

W środę 15 listopada 2017 r. odbył się uroczysty wykład inauguracyjny. Zgromadzonych gości przywitał dr Marcin Lis, Prorektor ds. Studenckich i Współpracy z Otoczeniem WSB w Dąbrowie Górniczej. – Światowy Tydzień Przedsiębiorczości to wydarzenie niezwykle ważne w życiu naszej uczelni, ale i całego świata akademickiego. WSB jest uczelnią będącą wyznacznikiem, jeśli chodzi o przedsiębiorczość – mówił dr Lis.


Warsztaty i szkolenia w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej trwają przez cały tydzień – od 13 do 17 listopada 2017 r.

 

Warsztaty poprowadzili m.in. Agnieszka Żarecka z firmy Ja Manager („Stawiam na kreatywność” i „Ja Lider”), Mateusz Maik, trener biznesu, mentor i dyrektor zarządzający 12 Inkubatorami Przedsiębiorczości („Kreowanie pomysłów biznesowych – czyli jak założyć firmę i zarobić pierwszy milion”) czy Sławomir Potasz, prezes zarządu InMotion Labs, promotor marki Downhill24h („Crowdfunding – od pomysłu do biznesu”).

 

W piątek 17 listopada Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w WSB zakończyło spotkanie „Inwestycja w kompetencje pracownika kluczem do sukcesu Twojej Firmy organizowana we współpracy ze Śląskim Związkiem Pracodawców Lewiatan i HumanPartner

 

Szczegółowy program Światowych Dni Przedsiębiorczości w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

 

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości to projekt promujący świadomy rozwój, aktywną postawę wobec życia i podejmowanie biznesowych inicjatyw. Organizowany jest od 2008 roku w 160 krajach świata. Pomysłodawcami wydarzenia są premier Wielkiej Brytanii Gordon Brown, prezes amerykańskiej Fundacji Kauffmana - Carl Schramm i brytyjska rządowo-biznesowa organizacja Make Your Mark.

Powrót do: Start » Akademickie Biuro Karier | Oferty pracy | Oferty praktyk | Porady » Aktualności

 

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Działanie 4.1 Wzmocnienie potencjału dydaktycznego uczelni

Nasi partnerzy

Kontakt

Akademickie Biuro Karier

adres: ul. Cieplaka 1c,

41-300 Dąbrowa Górnicza

 

tel: 32 295-93-29

e-mail: abk@wsb.edu.pl