Baza  Medline with Full Text dostępna w Bibliotece Akademickiej WSB

Baza Medline with Full Text dostępna w Bibliotece Akademickiej WSB

MEDLINE with Full Text jest pełnotekstową bazą z zakresu medycyny, pielęgniarstwa, stomatologii, weterynarii, systemu ochrony zdrowia, nauk przedklinicznych i wielu innych. Baza stosuje klasyfikację MeSH (Medical Subject Headings) i umożliwia wyszukiwanie w opisach ponad 5.600 czasopism biomedycznych.

NASBI - internetowa wypożyczalnia specjalistycznych e-booków dostępna w Bibliotece Akademickiej WSB

NASBI jest internetową biblioteką e-booków, skierowaną do szerokiego grona czytelników, dla których wiedza i rozwój osobisty przełożone na naukowe i zawodowe kompetencje są kluczowe w postrzeganiu swojej przyszłości.

Warsztaty w świecie ilustracji

Zapraszamy na warsztaty pt. "W świecie ilustracji”.

Podczas zajęć przeniesiemy się do świata książek oraz pięknych ilustracji, które je zdobią. Poznamy metody ilustrowania książek oraz rodzaje ilustracji.

W ramach warsztatów pt. "W świecie ilustracji", które odbędą się w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej w poniedziałek 12 grudnia 2016 r. w godz. 17.00 - 18.00 studenci wcielą się w rolę profesjonalnego ilustratora!

Zajęcia poprowadzi Pani Dagmara Podczasiak.

Dagmara Podczasiak - Absolwent Informacji Naukowej i Bibliotekoznawstwa na Uniwersytecie Śląskim. Animator czasu wolnego, który na co dzień pracuje w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Katowicach. Współpracowała z Uniwersytetem Trzeciego Wieku w Mierzęcicach, jak również z Wydawnictwem Zakamarki. W wolnym czasie lubi czytać książki, słuchać muzyki, chodzić do kina i teatru. Ponadto lubi podróżować i poznawać nową kulturę i obyczaje. Miłośniczka zwierząt, zwłaszcza kotów.

Zadanie zrealizowane w ramach projektu „Biblioteka w trzech wymiarach” - zadanie finansowane w ramach umowy 621/P-DUN/2016 ze środków Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego przeznaczonych na działalność upowszechniającą naukę.

Powrót do: Start » Biblioteka Akademicka Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej im prof. Jerzego Altkorna » Aktualności

epnp