Baza  Medline with Full Text dostępna w Bibliotece Akademickiej WSB

Baza Medline with Full Text dostępna w Bibliotece Akademickiej WSB

MEDLINE with Full Text jest pełnotekstową bazą z zakresu medycyny, pielęgniarstwa, stomatologii, weterynarii, systemu ochrony zdrowia, nauk przedklinicznych i wielu innych. Baza stosuje klasyfikację MeSH (Medical Subject Headings) i umożliwia wyszukiwanie w opisach ponad 5.600 czasopism biomedycznych.

NASBI - internetowa wypożyczalnia specjalistycznych e-booków dostępna w Bibliotece Akademickiej WSB

NASBI jest internetową biblioteką e-booków, skierowaną do szerokiego grona czytelników, dla których wiedza i rozwój osobisty przełożone na naukowe i zawodowe kompetencje są kluczowe w postrzeganiu swojej przyszłości.

NASBI jest internetową biblioteką e-booków, skierowaną do szerokiego grona czytelników, dla których wiedza i rozwój osobisty przełożone na kompetencje naukowe i zawodowe są kluczowe w postrzeganiu swojej przyszłości

NASBI to oparta na nowoczesnej technologii platforma edukacyjna dostępna dla studentów, pracowników, przedstawicieli kadry zarządzającej i kadry akademickiej, którzy w ramach instytucji otrzymali dostęp do e-bookowych zasobów wypożyczalni.

Korzystanie z bazy NASBI jest możliwe z komputerów dostępnych na Uczelni oraz w domu (zdalnie) za pomocą odpowiednich kodów.

Dostęp zdalny do bazy NASBI (studenci WSB, słuchacze studiów podyplomowych WSB, doktoranci WSB, pracownicy WSB) można uzyskać pisząc w tej sprawie e-mail na adres: biblioteka@wsb.edu.pl

W wiadomości prosimy podać imię, nazwisko, numer albumu oraz informację, że chcą Państwo korzystać z bazy NASBI.

WEJŚCIE DO BAZY NASBI

Instrukcja logowania do bazy:

Aby skorzystać z platformy proszę wejść na http://nasbi.pl/ i założyć konto - po prawej stronie na górze.

Jeżeli macie Państwo konta w jednej z poniższych księgarni:

- ebookpoint.pl

- helion.pl

- onepress.pl

- sensus.pl

- septem.pl

- bezdroza.pl

to można użyć tych kont do logowania i nie trzeba zakładać nowego konta.

Po zalogowaniu się na stronie http://nasbi.pl/, jeśli będą Państwo poza zakresem adresów IP będzie trzeba podać kod, który dostali Państwo mailem z Biblioteki.

Ten kod podaje się raz i służy uwierzytelnieniu konta.

Powrót do: Start » Biblioteka Akademicka Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej im prof. Jerzego Altkorna » Aktualności

epnp