Baza  Medline with Full Text dostępna w Bibliotece Akademickiej WSB

Baza Medline with Full Text dostępna w Bibliotece Akademickiej WSB

MEDLINE with Full Text jest pełnotekstową bazą z zakresu medycyny, pielęgniarstwa, stomatologii, weterynarii, systemu ochrony zdrowia, nauk przedklinicznych i wielu innych. Baza stosuje klasyfikację MeSH (Medical Subject Headings) i umożliwia wyszukiwanie w opisach ponad 5.600 czasopism biomedycznych.

NASBI - internetowa wypożyczalnia specjalistycznych e-booków dostępna w Bibliotece Akademickiej WSB

NASBI jest internetową biblioteką e-booków, skierowaną do szerokiego grona czytelników, dla których wiedza i rozwój osobisty przełożone na naukowe i zawodowe kompetencje są kluczowe w postrzeganiu swojej przyszłości.

Wyniki konkursu "WSB-owskie dyktando"

Szanowni Czytelnicy!

Z przyjemnością ogłaszamy wyniki konkursu "WSB-owskie dyktando"

I miejsce: Michał Czyżewski
II miejsce: Sylwester Micyk
III miejsce: Michał Mielnik
IV miejsce: Karolina Morawiec

Serdecznie gratulujemy!!! Zapraszamy po odbiór nagród do Biblioteki Akademickiej WSB

Zadanie zrealizowane w ramach projektu „Biblioteka w trzech wymiarach” - zadanie finansowane w ramach umowy 621/P-DUN/2016 ze środków Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego przeznaczonych na działalność upowszechniającą naukę.

Powrót do: Start » Biblioteka Akademicka Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej im prof. Jerzego Altkorna » Aktualności

epnp