Baza IBUK Libra już dostępna!

Miło nam poinformować, że Biblioteka Akademicka uzyskała dostęp do wybranych publikacji w czytelni internetowej IBUK LIBRA.

Baza  Medline with Full Text dostępna w Bibliotece Akademickiej WSB

Baza Medline with Full Text dostępna w Bibliotece Akademickiej WSB

MEDLINE with Full Text jest pełnotekstową bazą z zakresu medycyny, pielęgniarstwa, stomatologii, weterynarii, systemu ochrony zdrowia, nauk przedklinicznych i wielu innych. Baza stosuje klasyfikację MeSH (Medical Subject Headings) i umożliwia wyszukiwanie w opisach ponad 5.600 czasopism biomedycznych.

NASBI - internetowa wypożyczalnia specjalistycznych e-booków dostępna w Bibliotece Akademickiej WSB

NASBI jest internetową biblioteką e-booków, skierowaną do szerokiego grona czytelników, dla których wiedza i rozwój osobisty przełożone na naukowe i zawodowe kompetencje są kluczowe w postrzeganiu swojej przyszłości.

Książki do pracy dyplomowej

Biblioteka Akademicka Wyższej Szkoły Biznesu

w Dąbrowie Górniczej
oferuje możliwość wypożyczenia

14 egzemplarzy na czas pisania

pracy dyplomowej.
Czas akcji: 01.12.2017-31.05.2018 r.

Więcej informacji:

Książki do pracy dyplomowej

Studencie! Piszesz prace dyplomową? Limit 7 książek Ci nie wystarcza, potrzebujesz więcej książek do pisania pracy?
Przyjdź do biblioteki, zapoznaj się z zasadami akcji, podpisz deklarację i skorzystaj ze zwiększonego limitu wypożyczeń
do 14 egzemplarzy.

Wszyscy, którzy podpiszą deklarację Książek do pracy dyplomowej, będą mogli skorzystać ze zwiększonej ilości wypożyczonych materiałów.

Zasady akcji:

1. Posiadanie aktualnej legitymacji studenckiej.
  2. Uregulowane zobowiązania wobec Biblioteki WSB (brak opłat lub książek po terminie).
  3. Podpisanie deklaracji.
  4. Każdy czytelnik zamawia książki ze swojego konta.
  5. Czas trwania akcji, czyli możliwość wypożyczenia większej liczby książek to 1.12.2017-31.05.2018
  6. Wypożyczenie książek nie wiąże się z automatycznym przedłużeniem ich do 31.05.2018. Prolongat należy dokonywać normalnie tj. w momencie zbliżającego się terminu zwrotu – zgodnie z Regulaminem Biblioteki można dokonać prolongaty max. 5 razy.
  7. Nadprogramową liczbę książek, czyli powyżej 7 egz. należy zwrócić najpóźniej w czerwcu 2018 roku.

Powrót do: Start » Biblioteka Akademicka Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej im prof. Jerzego Altkorna » Aktualności

epnp