Baza IBUK Libra już dostępna!

Miło nam poinformować, że Biblioteka Akademicka uzyskała dostęp do wybranych publikacji w czytelni internetowej IBUK LIBRA.

Baza  Medline with Full Text dostępna w Bibliotece Akademickiej WSB

Baza Medline with Full Text dostępna w Bibliotece Akademickiej WSB

MEDLINE with Full Text jest pełnotekstową bazą z zakresu medycyny, pielęgniarstwa, stomatologii, weterynarii, systemu ochrony zdrowia, nauk przedklinicznych i wielu innych. Baza stosuje klasyfikację MeSH (Medical Subject Headings) i umożliwia wyszukiwanie w opisach ponad 5.600 czasopism biomedycznych.

NASBI - internetowa wypożyczalnia specjalistycznych e-booków dostępna w Bibliotece Akademickiej WSB

NASBI jest internetową biblioteką e-booków, skierowaną do szerokiego grona czytelników, dla których wiedza i rozwój osobisty przełożone na naukowe i zawodowe kompetencje są kluczowe w postrzeganiu swojej przyszłości.

Dostęp testowy do bazy Cambridge University Press

Uprzejmie informujemy,

że od 08.02.2018 r. do 12.04.2018 r.

posiadamy otwarty dostęp testowy

do bazy Cambridge University Press.

Warunki dostępu:

Dostęp odbywa się za pośrednictwem adresu: https://www.cambridge.org/core/

Baza jest dostępna dla studentów w czytelni Biblioteki Akademickej

oraz dla pracowników WSB w ramach sieci adresów IP

Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

Z bazy można korzystać tylko z komputerów mieszczących się na terenie WSB.

Powrót do: Start » Biblioteka Akademicka Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej im prof. Jerzego Altkorna » Aktualności

epnp