Baza IBUK Libra już dostępna!

Miło nam poinformować, że Biblioteka Akademicka uzyskała dostęp do wybranych publikacji w czytelni internetowej IBUK LIBRA.

Baza  Medline with Full Text dostępna w Bibliotece Akademickiej WSB

Baza Medline with Full Text dostępna w Bibliotece Akademickiej WSB

MEDLINE with Full Text jest pełnotekstową bazą z zakresu medycyny, pielęgniarstwa, stomatologii, weterynarii, systemu ochrony zdrowia, nauk przedklinicznych i wielu innych. Baza stosuje klasyfikację MeSH (Medical Subject Headings) i umożliwia wyszukiwanie w opisach ponad 5.600 czasopism biomedycznych.

NASBI - internetowa wypożyczalnia specjalistycznych e-booków dostępna w Bibliotece Akademickiej WSB

NASBI jest internetową biblioteką e-booków, skierowaną do szerokiego grona czytelników, dla których wiedza i rozwój osobisty przełożone na naukowe i zawodowe kompetencje są kluczowe w postrzeganiu swojej przyszłości.

Dostęp testowy i szkolenia - Academic Search Ultimate

Informujemy, że od 1 marca do 31 maja br.

otrzymaliśmy otwarty dostęp testowy do bazy

Academic Search Ultimate.

Baza została udostępniona na platformie EBSCOhost uczelni.

Dostępna jest lokalnie z komputerów na terenie WSB

oraz zdalnie z komputerów domowych z wykorzystaniem poniższego linku:

Academic Search Ultimate- Wejście do bazy

Zachęcamy do udziału w szkoleniach:

6.03 (wtorek) o godz. 10.00  - link do sesji

7.03 (środa) o godz. 11.00  - link do sesji

Academic Search Ultimate zawiera tysiące pełnych tekstów czasopism

wydawanych w języku angielskim, wiele czasopism indeksowanych jest

w wiodących indeksach cytowań, co świadczy o wysokiej jakości zasobów.

Połączenie materiałów publikowanych lokalnie z pochodzącymi z całego świata sprawia,

że Academic Search Ultimate jest wszechstronnym narzędziem badawczym

dla studentów poszukujących obszernego źródła informacji w globalnej perspektywie.

Powrót do: Start » Biblioteka Akademicka Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej im prof. Jerzego Altkorna » Aktualności

epnp