Baza IBUK Libra już dostępna!

Miło nam poinformować, że Biblioteka Akademicka uzyskała dostęp do wybranych publikacji w czytelni internetowej IBUK LIBRA.

Baza  Medline with Full Text dostępna w Bibliotece Akademickiej WSB

Baza Medline with Full Text dostępna w Bibliotece Akademickiej WSB

MEDLINE with Full Text jest pełnotekstową bazą z zakresu medycyny, pielęgniarstwa, stomatologii, weterynarii, systemu ochrony zdrowia, nauk przedklinicznych i wielu innych. Baza stosuje klasyfikację MeSH (Medical Subject Headings) i umożliwia wyszukiwanie w opisach ponad 5.600 czasopism biomedycznych.

NASBI - internetowa wypożyczalnia specjalistycznych e-booków dostępna w Bibliotece Akademickiej WSB

NASBI jest internetową biblioteką e-booków, skierowaną do szerokiego grona czytelników, dla których wiedza i rozwój osobisty przełożone na naukowe i zawodowe kompetencje są kluczowe w postrzeganiu swojej przyszłości.

Bezpłatne szkolenia z Systemu Informacji Prawnej Legalis

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnym,

certyfikowanym szkoleniu z obsługi

Systemu Informacji Prawnej Legalis,

które odbędzie się 21 marca 2018 r. w sali 202-203.

Szkolenie odbędzie się w dwóch grupach.

Grupa pierwsza godz. 16:00-17:30, grupa druga godz. 18:00-19:30.

Aby móc wziąć udział w szkoleniu, prosimy o wypełnienie

formularza zgłoszeniowego znajdującego się tutaj.

Powrót do: Start » Biblioteka Akademicka Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej im prof. Jerzego Altkorna » Aktualności

epnp