Baza IBUK Libra już dostępna!

Miło nam poinformować, że Biblioteka Akademicka uzyskała dostęp do wybranych publikacji w czytelni internetowej IBUK LIBRA.

Baza  Medline with Full Text dostępna w Bibliotece Akademickiej WSB

Baza Medline with Full Text dostępna w Bibliotece Akademickiej WSB

MEDLINE with Full Text jest pełnotekstową bazą z zakresu medycyny, pielęgniarstwa, stomatologii, weterynarii, systemu ochrony zdrowia, nauk przedklinicznych i wielu innych. Baza stosuje klasyfikację MeSH (Medical Subject Headings) i umożliwia wyszukiwanie w opisach ponad 5.600 czasopism biomedycznych.

NASBI - internetowa wypożyczalnia specjalistycznych e-booków dostępna w Bibliotece Akademickiej WSB

NASBI jest internetową biblioteką e-booków, skierowaną do szerokiego grona czytelników, dla których wiedza i rozwój osobisty przełożone na naukowe i zawodowe kompetencje są kluczowe w postrzeganiu swojej przyszłości.

Dostęp testowy do książek elektronicznych

Informujemy, że został uruchomiony

dostęp testowy

do kolekcji książek elektroniczych

ebook Business Collection

czas dostępu: 06.04 - 05.06.2018

Link bezpośredni: ebook Business Collection

eBook Business Collection oferuje ponad 15,000 książek elektronicznych z zakresu biznesu, które mogą posłużyć studentom i badaczom przeprowadzającym badania biznesowe, pracującym nad specjalnymi projektami czy analizami. Kolekcja eBook Business Collection obejmuje różną tematykę, jak marketing, finanse, zarządzanie, przedsiębiorczość.

Tytuły są dostępne od wielu znaczących wydawców akademickich i biznesowych, w tym Oxford University Press, Cambridge Scholars Publishing, World Scientific Publishing Company, Princeton University Press, AMACOM i Gallup Press.

Powrót do: Start » Biblioteka Akademicka Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej im prof. Jerzego Altkorna » Aktualności

epnp