Tajniki budowania dobrych relacji z klientami - nowoczesne techniki wspierające sprzedaż

E-commerce, social media, storytelling. Dla menedżerów sprzedaży słowa-klucze do sukcesu czyli zdobycia nowych klientów oraz utrzymania dobrych relacji z otoczeniem. Takie nowoczesne narzędzia sprzedażowe stanowią podstawę nawiązywania kontaktów w biznesie i ciągłego rozwoju firmy.

Mój największy sukces zawodowy to stworzenie wielu efektywnych zespołów ludzi i zdobywanie z nimi kolejnych wyzwań – mówi trener i przedsiębiorca Krzysztof Więczkowski. Żeby taki sukces osiągnąć trzeba przede wszystkim stale doskonalić swoje umiejętności, ważna jest otwartość na nowe rozwiązania i umiejętne wykorzystanie dotychczas istniejących. Wyższa Szkoła Biznesu, z myślą o pracownikach działów sprzedaży, a także właścicielach firm, przygotowała specjalną ofertę studiów podyplomowych AKADEMIA MENEDŻERA SPRZEDAŻY. Dlaczego warto wybrać ten kierunek?

Najważniejszymi atutami są wzmacnianie kompetencji efektywnego zarządzania zespołem sprzedażowym, zdobywanie wiedzy na temat najnowocześniejszych narzędzi marketingowych oraz profesjonalne opracowywanie strategii i celów sprzedażowych.

/ag, 26.01.2017/

Powrót do: Start » Dla studentów » Aktualności

Wirtualna Uczelnia

Logowanie do ProLib (Biblioteka)