Nowy poradnik praca.pl już dostępny!

Zespół Akademickiego Biura Karier zachęca do zapoznania się z najnowszym poradnikiem praca.pl, który jest dostępny zarówno w wersji elektronicznej, jak i papierowej

Drodzy Studenci! W najnowszym wydaniu poradnika praca.pl znajdziecie szereg przydatnych wskazówek pomocnych, zarówno w przygotowaniu się do podejmowania decyzji zawodowych, jak i w realizacji Waszych planów zawodowych. Szczególnie polecamy poniższe artykuły:

- jak radzić sobie ze stresem, nie tylko na rozmowie kwalifikacyjnej – Rekrutacja bez tremy, Maciej Orłoś dziennikarz prezenter telewizyjny, trener wystąpień publicznych;

- jak zbudować silną markę osobistą i jednocześnie Jak być ferrari na rozmowie kwalifikacyjnej?, Paweł Tkaczyk, prezes agencji brandingowej;

- jak unikać problemów zawodowych przez to co publikujemy na Facebooku – 1, 2, 3… rekruter patrzy, Monika Czaplicka szefowa agencji social media Wobuzz.

Warto też zapoznać się z aktualnym opisem sytuacji na rynku w następujących branżach: Bankowość i finanseBeauty&fashionBudownictwo, inżynieria i produkcjaFMCGHoReCa i turystyka, IT i nowe technologie, Medycyna, farmacja i biotechnologia, Sieci handlowe oraz Sprzedaż i obsługa klienta.

Całość publikacji znajdziecie klikając w link: https://www.praca.pl/poradnik/2018/zapraszamy też do Akademickiego Biura Karier, do pokoju 320 po wersję papierową.

Serdecznie zapraszamy!

/mpm, ABK, 15.02.2018/

Powrót do: Start » Dla studentów » Aktualności

Wirtualna Uczelnia