VIII edycja Konkursu Młodego Ekonomisty

Konkurs Młodego Ekonomisty skierowany jest do studentów kierunków ekonomicznych oraz innych zainteresowanych aktualną tematyką gospodarczą i społeczną.

Temat tegorocznego konkursu:

Gospodarka współdzielenia – impuls do radykalnej zmiany systemu, czy jedynie nowy model biznesowy?”

skłania do zastanowienia się nad najważniejszymi zmianami jakie młodzi ludzie mogą zauważyć w swoim otoczeniu. Organizacje takie jak Uber, Airbnb czy BlaBlaCar działają w sposób zupełnie odmienny od tradycyjnych przedsiębiorstw. Na ile silna jest jednak ta zmiana? Czy wpłynie na resztę gospodarki czy pozostanie zjawiskiem niszowym?

VIII edycja Konkursu ma odnowioną formułę – studenci mają większą swobodę w wyborze formuły projektu, mogą pracować indywidualnie bądź w grupach, w tym w zespołach interdyscyplinarnych. Otwieramy się również na studentów anglojęzycznych – projekty mogą być prezentowane w tym języku.

Trzy najlepsze zespoły otrzymują nagrody pieniężne!

Szczegóły znajdziecie na stronie internetowej.

Termin nadsyłania filmów rejestrujących projekty mija 15 grudnia!

Bardzo serdecznie prosimy o rozsyłanie zaproszenia do udziału w konkursie do zaprzyjaźnionych organizacji studenckich oraz o upowszechnienie informacji o konkursie na Państwa uczelni. Partnerami KME są Deloitte, Warsaw Business Youth, Warszawska Szkoła Zarządzania – Szkoła Wyższa (partner wspierający) oraz Radio Kampus (partner mediowy). Jeśli Państwa instytucja chciałaby zostać partnerem - zapraszmy do kontaktu!

Zapraszamy do obejrzenia filmu promującego konkurs.

Powrót do: Start » Dla studentów » Aktualności

Wirtualna Uczelnia

Logowanie do ProLib (Biblioteka)